Чому дитина не бавиться іграшками?

Блог4254
Мітки:

Чому дитина не бавиться іграшкамиНа форумах часто виникає запитання від молодих мам: “Що робити, якщо моїй дитині не цікаво грати іграшками? Він із задоволенням крутиться біля мене на кухні, а гори різноманітних іграшок припадають пилом без діла!" На жаль, такі ситуації не є винятком. Щоб дізнатися, як це можна змінити, звернемося до психолога.



Яка кількість іграшок повинна бути доступною?

Є дуже чіткий критерій: у поточний момент іграшок повинно бути стільки, щоб дитина могла відносно легко їх скласти. Це має відношення до "польової стадії" уваги. Ви, звичайно, помічали, що під кінець першого року дитина легко змінює вподобану йому іграшку на ту, яка першою попаде в поле зору. Отже, якщо малюк загрався, не потрібно підкладати йому нові забави.



Що таке "друк спілкування"?

Проведіть експеримент. Серед усіх іграшок, виберіть ту, якою малюк грається найменше. І два тижні кілька хвилин на день грайте з дитиною саме нею. Результати здивують вас: ця іграшка стане настільки бажаною, що малюк буде вибирати її навіть після закінчення експерименту.

Висновок: щоб дитина грала, необхідно батькам самим грати з нею. Накласти на ведмедика "друк спілкування", наповнити його вашою присутністю. І тоді, беручи його до рук, малюк робитиме з ним те, що робили ви. Інакше, улюбленими дитячими іграшками стануть мамині речі.



Не перевантажуйте малюка розвиваючими іграми

Навчальна гра - важливий метод раннього розвитку малюка. Зараз є чимало різновидів таких ігор. Проте, справа не лише в кількості! Під час гри, поруч повинен знаходитись хтось із дорослих, який буде направляти і підказувати. Інакше, фрагменти розвивалок будуть валятися в перемішку з іншим інвентарем, поки батьки чекають, коли ж їх малюк підросте, щоб гратися їх дорогим подарунком.



Чому діти не грають самі?

На жаль, у сучасному світі передача ігрової культури з покоління в покоління поступово скорочується. У старі часи був двір і його традиції. Різні покоління грали в одному і тому ж місці, під наглядом мам, які також грали в цій пісочниці. Так і передавалися гри. У містах зараз спілкуються все менше і менше, а отже, дедалі менше навчаються ігор. Тому, відсутню ланку повинні заповнити самі батьки.

Розважаючі та навчальні ігри останнього покоління можна вибрати на сайті grenka.ua


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)