Правила користування

5246

Ці Умови використання регулюють використання вами веб-сайту, який знаходиться за адресою https://derevo-kazok.org/, та інших веб-сайтів, що належать до проекту “Дерево Казок”.

Відвідуючи веб-сайт https://derevo-kazok.org/, Ви погоджуєтесь дотримуватись цих Умов надання послуг та дотримуватись усіх чинних положень та норм законодавства України. Якщо Ви не згодні з цими Загальними положеннями та умовами, вам забороняється користуватися цим веб-сайтом або відвідувати його, а також іншими веб-сайтами, що належать до проекту “Дерево Казок”

Адміністрація проекту “Дерево Казок” залишає за собою право переглянути та змінити будь-які з цих Умов надання послуг на власний розсуд. Після цього ми оновимо цю сторінку. Будь-які зміни цих Умов використання набувають чинності негайно з дати публікації.

Ці Умови обслуговування востаннє були оновлені 28 лютого 2021 року.

Обмеження використання

Використовуючи цей веб-сайт, Ви гарантуєте від свого імені та інших сторін, яких Ви представляєте, що не будете:

  • змінювати, копіювати, готувати похідні роботи, декомпілювати або здійснювати реконструкцію будь-яких матеріалів та програмного забезпечення, що містяться на цьому веб-сайті без згоди на те адміністрації проекту “Дерево Казок”;
  • видаляти будь-які авторські права чи інші ідентифікаційні позначки з будь-яких матеріалів та програмного забезпечення на цьому веб-сайті;
  • передавати матеріали іншій особі або “дзеркально” відображати матеріали на будь-якому іншому сервері;
  • свідомо чи з необережності використовувати цей веб-сайт або будь-які пов'язані з ним матеріали таким чином, що порушують його роботу;
  • використовувати цей веб-сайт або пов'язані з ним матеріали для передачі третім особам або публікації на ресурсах, що переслідуються законом або використовуються для непристойних, нецензурних, шахрайських дій;
  • використовувати цей веб-сайт або пов’язані з ним матеріали з порушенням будь-якого чинного законодавства чи нормативних актів;
  • використовувати цей веб-сайт разом із надсиланням несанкціонованої реклами або спаму;
  • збирати, зберігати або використовувати дані користувачsd без їхньої на те згоди; або використовувати цей веб-сайт або пов'язані з ним матеріали таким чином, що може порушити конфіденційність, права інтелектуальної власності або інші права третіх осіб.

Інтелектуальна власність

Усі матеріали, що містяться на цьому веб-сайті, а також на похідних від проекту “Дерево Казок” веб-сайтах, опубліковані виключно з ознайомчою метою та є власністю своїх правовласників. Усі матеріали взяті з відкритих публічних джерел в українському інтернет-просторі, проект “Дерево Казок” не несе відповідальності за їхній зміст.

Відповідальність

Наш веб-сайт та матеріали на нашому веб-сайті надаються "як є". Наскільки це дозволено законодавством, Дерево Казок не дає жодних гарантій, виражених чи прихованих, і цим відмовляється та заперечує всі інші гарантії, включаючи, без обмежень, передбачувані гарантії чи умови товарності, придатність для певної мети або не порушення інтелектуальної власності, або інше порушення прав.

Проект “Дерево Казок”, його власники та співробітники в жодному разі не несуть відповідальності за будь-які наслідкові збитки, понесені вами або будь-якою третьою стороною в результаті використання або неможливості користуватися цим веб-сайтом або матеріалами на цьому веб-сайті.

У контексті цієї угоди "наслідкова втрата" включає будь-яку наслідкову втрату, непряму втрату, реальну або передбачувану втрату прибутку, втрату вигоди, втрату доходу, втрату бізнесу, втрату доброї волі, втрату можливостей, втрату заощаджень, втрата репутації, втрата використання та / або втрата або пошкодження даних, незалежно від статуту, договору, власного капіталу, делікту (включаючи недбалість), відшкодування шкоди або іншим чином.

Точність матеріалів

Матеріали, що розміщуються на нашому веб-сайті, не є вичерпними і призначені лише для ознайомлення і отримання загальної інформації. “Дерево Казок” не гарантує та не робить жодних заяв щодо точності, ймовірних результатів чи надійності використання матеріалів на цьому веб-сайті, або причетності до таких матеріалів на будь-яких інших ресурсах, пов'язаних з цим веб-сайтом.

Посилання

“Дерево Казок” не несе відповідальності за сайти, на які посилається його веб-сайт, і не несе відповідальності за вміст будь-якого такого веб-сайту. Включення будь-якого посилання на інший веб-сайт не означає схвалення, оцінку чи контроль з боку Дерево Казок цього ресурсу. Використання будь-якого такого веб-сайту, на який посилається “Дерево Казок”, є на ваш страх і ризик, тому ми рекомендуємо провести власні дослідження щодо придатності цих веб-сайтів для використання Вами.

Право на припинення

Ми можемо призупинити або припинити ваше право користуватися нашим веб-сайтом та припинити дії цих Умов надання послуг негайно після письмового повідомлення про будь-яке порушення цих Умов використання.