Змій Горинич


Змій Горинич
Змій Горинич – він же Горинич, "дихаючий вогнем", "дракон, який не літає" – всі ці прізвиська доволі точно та яскраво характеризують цього персонажа, справжня діяльність якого ретельно приховується.

Горинич – цікава істота, котра постає не лише у казках та билинах, а й слугує неординарним мультяшним персонажем.

Хто ж він, цей загадковий змій? Чи, можливо, навіть і не змій? Нікому так і не вдалося розгадати цю загадку. Адже історія ретельно приховує справжню правдиву історію Горинича, заковуючи його у кайдани крадія та надзвичайного лиходія.

Але, насправді, "дракон, який не літає" є доброю та чуйною істотою. Саме це і стало першою сходинкою в загибелі Горинича-людини. Так, саме людини!

"Адже колись, у сиву давнину, коли світ ще не ділився на добрих (добро) та злих (зло), жив собі хлопчина 17 літ, закоханий до нестями у доньку чарівника. І все було б добре, але, дізнавшись від єдиної дитини про хлопчину, який щодня дарує їй квіти, чарівник вирішив особисто познайомитись із обранцем доньки.

І ось... Настала ця мить... Вони зустрілися... Чарівник та безтями закоханий юнак...

Батьку юної красуні відразу не сподобався хлопець, адже "не такого щастя я зичу улюбленій доньці". Він говорив, щоб закоханий забув її, "забрався геть із царства", але на все отримав чітке і лаконічне "Ні".

Тоді, сталося непередбачуване: чарівник витяг свою чарівну паличку і змахнув нею, проговорюючи якісь, незрозумілі для молодика, слова.

Все змінилося за мить... Юний красень за якісь секунди перетворився у небачене раніше трьохголове чудовисько. "Що це? Що Ви зі мною зробили?!",– крикнув він, але з його уст не пролунало ані слова, натомість, вирвалася значна кількість полум'яної "лави".

Побачивши це чарівник мовив йому: "Тепер ти навіки тут. Ця гора стане твоїм домом надовго. Гадаю, вічності вистачить тобі, щоб забути мою доньку", – посміхнувшись, чарівник повернувся і рушив, але раптом зупинився і мовив до спантеличеного хлопчини: "Від тепер ти – Горинич – в'язень гори та охоронець Червоного мосту..."
Довго не міг прийти до тями юнак: "Як?! Це не можливо! Має ж бути якийсь вихід!"– говорив молодик собі.

І, справді, вихід був. Адже, покидаючи його на горі, чарівник додав на останок: "Я не ворог своїй дитині, і, якщо ти кохаєш всім серцем, тобі вистачить мужності і терпіння, щоб здійснити 1000 добрих справ, за які тобі сказали б – ДЯКУЮ. Зробивши це, ти повернеш собі людську подобу і, тим самим, доведеш своє кохання до моєї доньки."
Минали століття... Важко було Гориничу, що казати... Не знаходивши свою кохану, він руйнував все , що було у нього на шляху. Саме через надзвичайно великі збитки і зовнішність люди прозвали його Змієм Гориничем, який знищував все навколо.

Минали роки, століття і, раптом, Горинич зрозумів, що повинен боротися. Залишивши минуле позаду, він взявся допомагати людям. Спочатку Гориничу було важко, адже всі сприймали його, як "руйнівника". Але потім все почало налагоджуватися.

І,нарешті, він почув своє перше ДЯКУЮ. За ним – друге, третє... .

І, що ми бачимо?! Від колишнього Горинича не залишилося ані сліду! Злісний "руйнівник" перетворився у добру та справедливу істоту, яка знайшла багато вірних друзів і, вірить, що одного прекрасного дня йому, все-таки, вдасться скинути "обладунки" змія і стати по-справжньому щасливим..."
Змій Горинич – надзвичайно гостинний та дружелюбний персонаж, який змінює своє життя щодня на краще.

І, ми всі сподіваємося, що одного дня його найзаповітніша мрія збудеться і він почує своє заповітне 1000-не дякую та стане по-справжньому щасливим.


Комментариев: 1 RSS

Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)