Якість шкільної освіти багато в чому визначається перспективами, які може отримати учень. Щоб бути успішним в інтернаціональному, перенасиченому інформацією світі, потрібно не лише знати мови, а й володіти компетенціями, які відповідають глобальним стандартам. Саме тому вибір на користь міжнародної української школи є таким важливим. Адже завдяки поєднанню української програми зі світовими вимогами до освіти випускники мають право вступати в будь-який ВНЗ світу. Тож розглянемо детальніше, як приватна школа має поєднувати українську програму з глобальними вимогами до освіти.
Навчання як творчий процес
Практична складова та креативність не лише сприяє більш ефективному засвоєнню знань, а й розвитку особистості. Учні мають займати активну позицію у всьому, що стосується навчального процесу. Саме тому міжнародна система освіти відводить важливу роль шкільному самоврядуванню, завдяки якому учні розвивають Soft Skills, необхідні успішній людині.
Баланс навантаження у програмі
Сучасним школярам доводиться засвоювати велику кількість інформації. Тож для освітньої програми важливо правильно розподіляти навантаження, яке при цьому обов’язково має бути узгоджене з вимогами МОН України. Крім того, комфортні умови для навчання визначаються ще й збалансованістю розкладу.
Інноваційні підходи в навчанні
Глобальні тенденції в освіті передбачають активне використання інновацій. Йдеться не лише про сучасні методи навчання, а й використання нових технологій, які здатні зробити будь-яку інформацію більш цікавою для молоді. А це суттєво впливає на рівень мотивації учнів до навчання. Також важливою є візуалізація матеріалу. Наприклад, смарт-дошка вже стала звичним елементом освітнього середовища, а от впровадження таких технологій, як VR-окуляри та 3D-принтери, доступне далеко не в кожному навчальному закладі. Тож це є суттєвою перевагою міжнародної української школи, яка дбає про відповідність глобальним освітнім стандартам.
Побудова персональної освітньої траєкторії
Реалізація індивідуального підходу у навчанні є особливо важливою. На жаль, в Україні це поки що можливо лише в приватних школах, де в класі не може бути більше ніж 16 учнів. За таких умов вчитель має можливість приділити кожному час, допомогти визначити не лише свої інтереси, а й переваги та виклики. Це допомагає здобувачам освіти максимально розкрити свій потенціал та в майбутньому обрати найбільш цікаву й відповідну для себе професію. Адже, як казав Конфуцій: «Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті».
Двомовне навчання
Така програма є рідкістю в українських школах. Адже підібрати викладацький склад із високим рівнем знання англійської мови досить складно. Проте саме двомовне навчання є одним із найефективніших засобів адаптації учнів до вступу в закордонні виші та іноземної системи освіти.
Міжнародна українська школа відкриває перед своїми учнями широкі перспективи для вступу до ВНЗ не лише в Україні, а й за кордоном. Таку можливість дає поєднання української програми з глобальними стандартами, адже учні набувають саме тих знань і компетенцій, які найбільше необхідні для успішного вступу та навчання в авторитетних вишах світу.