Філадельфія чи Каліфорнія: які суші найпопулярніші

Блог473

Філадельфія чи Каліфорнія: які суші найпопулярніші

Коли ми говоримо про японську кухню, то суші є найбільш поширеною стравою, яка відома далеко за межами країни свого походження. До речі, якщо казати про автентичне походження суші, то і в Японію вони прийшли з іншої держави. До подиву багатьох гурманів, йдеться про Китай. Разом з тим, рецептури Філадельфія та Каліфорнія є відомими далеко за межами Азії та були винайдені в Америці. Вдало підібрані інгредієнти роблять ці види суші популярними та впізнаваними. Особливо, коли йдеться про різновид Філадельфія з лососем.

Трохи історії

Рецептура Каліфорнія належить мігранту з Японії, котрий жив у цьому штаті та працював кухарем. Його звати Ічіро Машіто, а сама подія винайдення рецепту відбулася у 1973 році.  Вже скоро після появи цього рецепту він здобув поширеність та любов у гурманів. Щодо Філадельфії, то винайшов рецептуру невідомий кухар з Нью-Йорку. Популярною є версія про те, що він хотів приготувати суші з незвичайною начинкою. І, варто відзначити, що це вдалося.

Спільне та відмінне у рецептурах

Щодо основних інгредієнтів суші Філадельфія, то незмінними складниками є: рис з високим вмістом клейковини, лист водоростей норі під шаром рису, сир, авокадо або огірок та тонко нарізане філе лосося, в яке загортається рол.

Тепер варто торкнутися складників суші Каліфорнія. До них входять такі інгредієнти, як: м'ясо краба або крабові палички, авокадо чи огірок, рис з високими вмістом клейковини, водорості норі та ікра летючої риби поверх суші.

Якщо резюмувати відмінності між суші Філадельфія та Каліфорнія, то тут варто виділити те, що саме для «філадельфійського» варіанту притаманною є наявність риби. Також слід відзначити наступне:

  • роли Каліфорнія мають точного автора, а автор рецептури Філадельфія, на жаль, залишився невідомим;
  • суші Філадельфія поширилися за межі Сполучених Штатів Америки суттєво раніше, з огляду на те, що своєрідною «фішкою» рецептури стала наявність вершкового сиру, який так полюбили гурмани у різних країнах світу;
  • автентична рецептура суші Каліфорнія не передбачає використання сирої риби, тож такий варіант страви можна споживати, у тому числі, й вагітним жінкам.

Отож, суші Каліфорнія та Філадельфія мають як спільне, так і відмінне. Щодо спільного, то варто акцентувати на структурі цих суші. І одні, й інші зроблені, так би мовити, навиворіт. Листи норі розташовані між рисом и начинкою.

Чим корисні суші

Попри те, що суші передусім асоціюються зі смачною їжею, вони ще й мають у собі велику користь. Одна з них – жирні кислоти, насичені високим вмістом корисних речовин. Зокрема мова йде і про славнозвісну Омега-3, яка здійснює позитивний вплив на різні органи та системи організму.

Також буде доречно згадати поживну цінність суші, яка досягається за рахунок наявності у них складних вуглеводів. Коли ми говоримо про вуглеводи, варто відзначити, що вони бувають простими та складними. Прості вуглеводи у великих кількостях є шкідливими. Саме вони містяться у багатьох стравах фаст-фуду. Натомість, складні вуглеводи є необхідними для нормального функціонування різних систем організму. І хоча популярності набувають безвуглеводні дієти, численні лікарі у своїх експертних коментарях засвідчують те, що певна кількість вуглеводів таки критично необхідна для здоров’я. Тому варто обрати надійне джерело їх надходження. Це можуть бути, у тому числі, й суші.

Де замовити смачні суші

Якщо ви шукаєте сервіс доставки, який дасть нагоду замовити дійсно смачні та якісні суші, зверніть увагу на Рок-н-Ролл. Тут пропонується величезний вибір чудових страв. До речі, в асортименті є не лише суші, а й піца, салати та багато іншого.

Можна обрати різні варіанти страв з цієї категорії. Наприклад, для великої компанії ви можете підібрати сет, який важить понад 2 кілограми. Він стане окрасою столу та відмінним вибором для свята. Також є значно менші сети, які підійдуть для романтичної вечері на двох чи для однієї людини. Одним словом, вибір є достатньо гарним та розмаїтішим, щоб кожен міг підібрати те, що сподобається. Разом з тим, варто окремо акцентувати на багатьох варіантах суші за рецептурами Філадельфія та Каліфорнія, про які йшлося у цій статті. Тож смачного вам!


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)