На шляху до досконалості: все, що потрібно знати про отопластику

Блог416

Колись отопластику вважали операцією тільки з усунення відстовбурчених вух, але тепер вона може розв'язати цілу низку естетичних і фізіологічних проблем. Від реконструкції після травм до зміни розміру і форми вуха – процедура поширена серед дорослих і дітей віком від 6 років.

Отопластика

Що таке отопластика?

Це операція, що змінює структуру зовнішнього вуха, і найчастіше вона буває косметичною. Найпоширеніша форма відома як фіксація вух. Її мета – усунути вигляд, що "стирчить", і зробити диспропорцію менш вираженою.

Процедура пов'язана з мінімальними ризиками, триває недовго (від 30 хвилин до 2 годин) і має доступну вартість: ціна отопластики в Києві залежить від ступеня втручання і складності операції. Операція, виконана кваліфікованим хірургом, призведе до поліпшення зовнішнього вигляду обличчя. Щоб вибрати досвідченого фахівця, звертайтеся в клініку Platinum Laser.

Як корекція вух змінює обличчя?

Отопластика допоможе поліпшити форму, положення або пропорції вух, даючи змогу розташувати їх у більш природному місці ближче до бічної частини голови. Це надає обличчю більш збалансованого вигляду, оскільки вуха стають менш виступаючими і помітними. Багато хто вважає, що така корекція допомагає позбутися почуття невпевненості та сором'язливості, значно підвищуючи самооцінку.

Види втручання

Процедури з корекції вух поділяють, виходячи з:

  • Цілі: естетичної та реконструктивної.
  • Методу проведення: скальпельна і лазерна.

Операція з виправлення відстовбурченості – це лише один із видів отопластики. Хірурги також змінюють розмір занадто великих або маленьких вух, реконструюють ушкодження і виправляють вроджені аномалії.

Як проводиться отопластика?

Як проводиться отопластика?

Консультація починається з ретельного фізичного огляду. Хірург оцінить положення вух, окреслить проблему й оптимальні варіанти її вирішення. Операцію зазвичай проводять на обох вухах, незалежно від відмінностей у виступанні, щоб забезпечити симетрію.

Сама процедура може виконуватися під місцевою, седативною або загальною анестезією. Хірурги зазвичай рекомендують дітям загальний наркоз.

Іноді фіксацію можна виконати за допомогою кількох постійних швів, які наближають вуха до голови. Інші варіанти включають обрізку і надання форми вушному хрящу перед накладенням швів для досягнення оптимальної форми і положення. Будь-які шрами зазвичай приховані за вухом або в складках вух.

Як підготуватися до отопластики?

Процедура вимагає як фізичної, так і емоційної підготовки. Ваш хірург обговорить з вами її деталі, включно з будь-якими ризиками, дасть інструкції про те, яких продуктів і ліків слід уникати. Будь-якому пацієнту вкрай важливо мати реалістичні очікування щодо результатів.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)