Жаба боязкіша від зайця (українська народна казка)

***

Жаба боязкіша від зайця (українська народна казка) Вийшов заєць з нори і подавсь добувать собі корму. Пробіг з гони місця, дивиться – біжить до нього вовк. Остановивсь, озирнувсь кругом – нема нікого. Заєць тоді почав щипать травку. Не довелося біднязі десять раз щипнуть трави, дивиться – підкра-дається до нього лисиця. Заєць знов пустивсь тікати без оглядки. Біг-біг, поки скрився з очей од лисиці. Зупинився, сів в бур’яні, прищулив вуха і лежить, важко дише. Не вспів іще гаразд опомниться, чує – в бур’яні щось зашелестіло. Заєць знов кинувсь тікати. Вибіг на чисту поляну, озирнувсь кругом – нема нікого. Він тоді з жалю і досади почав плакать і причитувать: «Навіщо я такий нещасний вродився? Всі мене зобиджають, всіх я боюсь, од всіх тікаю, не маю покою і на одну хвилину. Хоч би одна яка-небудь звірина боялась мене, і то б не так було досадно. Піду я до річки та утоплюсь; як так жить, так краще душу свою загубить».

Побіг заєць до річки топиться; добіг до берега, а там сиділа жаба, злякалась зайця, бульк у воду. Заєць зупинився: «Е, стій! Є на світі такі, котрі мене бояться, і то живуть, а чого ж мені не жити?»

Вернувсь заєць додому.

Будь ласка, залиште свій відгук!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Відгук буде опублікований після перевірки модератором :)

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)