Красива і здорова шкіра – одне з найбільших багатств, яким ми можемо похвалитися. Коли наша шкіра здорова, на ній добре тримається макіяж і ... вона повільніше старіє. Однак, щоб це стало можливим, варто пам'ятати про надзвичайно важливий елемент: зняття макіяжу. Розповідаємо, чому зняття макіяжу настільки важливе і які чотири основні етапи зняття макіяжу можна виділити в щоденній процедурі догляду за шкірою. Запрошуємо вас прочитати більше.
Чому демакіяж важливий?
Зняття макіяжу – фундаментальна і водночас найважливіша частина ритуалу догляду за шкірою. Чому? Протягом дня наша шкіра піддається впливу зовнішніх факторів, таких як пил, смог або макіяж, під якими накопичується надлишок шкірного сала і відмерлі клітини. Добре очищена шкіра здатна дихати і відновлюватися. Ось чому так важливо щодня знімати макіяж.
Також варто звернути увагу на ретельність зняття макіяжу. Поспішне і неакуратне зняття макіяжу може призвести до накопичення забруднень, що, своєю чергою, може спричинити ризик виникнення прищів або алергічної реакції.
Також не варто засинати з макіяжем на обличчі. Це не тільки негарно, але й шкідливо для нашої шкіри. Винятки можуть бути у кожного, але тривала практика цього підходу сприятиме швидшому старінню шкіри через закупорені пори, в яких розмножуються бактерії. Тоді наша шкіра втратить пружність, гладкість і підтягнутість.
Тому добре виконане зняття макіяжу – це перший крок на шляху до збереження молодості на довгі роки.
Перегляньте засоби для вмивання та зняття макіяжу та знайдіть свій улюблений: https://cosibella.com.ua/ukr_m_DOGLIAD-ZA-OBLICHCHIAM_ZASOBI-DLIA-OCHISHCHENNIA-OBLICHCHIA-283.html.
Як правильно знімати макіяж?
Щоб забезпечити ідеальне очищення шкіри, варто розділити процес зняття макіяжу на кілька етапів – по черзі очищати кожну частину обличчя.
Почнемо зі зняття макіяжу з очей, шкіра навколо яких дуже чутлива і тонка. Якщо ви користуєтеся водостійкими засобами для макіяжу, варто обрати двофазний засіб, який допоможе швидше видалити стійкі продукти. Перед застосуванням такий засіб слід збовтати, щоб змішати водну та масляну фази. Потім змочіть ватний диск засобом і покладіть його на повіку, зачекайте кілька секунд, щоб засіб розчинив кольорову косметику. Рухайте диском від зовнішнього до внутрішнього куточка ока, уникаючи натирання шкіри.
Далі перейдемо до зняття макіяжу з губ, яке виконується так само, як і зняття макіяжу з очей. Третій крок – очистити все обличчя від продуктів макіяжу. Рясно змочіть ватні диски міцелярною водою і круговими рухами видаліть макіяж зі щік на шию, підборіддя, ніс і лоб. Ви також можете скористатися спеціальною гідрофільною олією для зняття макіяжу. Нанесіть невелику кількість гідрофільної олії на сухе обличчя, кінчиками пальців розподіліть засіб по всьому обличчю. Намочіть руки, легкими рухами масажуйте обличчя, поки олія не перетвориться на білу емульсію. Змийте олію водою та вашим звичайним засобом для вмивання (гелем, пінкою або емульсією), обережно витріть обличчя рушником.
Четверта і не менш важлива частина зняття макіяжу – це протирання обличчя живильним тоніком. Після того, як наша шкіра позбулася забруднень, варто відновити правильний рівень рН і звузити пори. Навіщо? Одна з причин полягає в тому, що тонік відновлює гідроліпідну мантію шкіри, захищає від росту бактерій і грибків та запобігає так званій трансепідермальній втраті води (TEWL). Такий препарат повинен бути заснований на рослинних екстрактах, вітамінах і мінералах.
Більше продуктів та інформації про засоби для демакіяжу ви можете знайти на сайті cosibella.com.ua.