Взуття для маленької леді: що та як вибирати

Блог136

Взуття для маленької леді – що та як вибирати

Дуже важливо правильно підійти до питання вибору взуття. Це впливає не лише на зручність, а й загалом на весь опорно-руховий апарат, поставу. Тому дитяче взуття для дівчаток, як і для хлопчиків, потрібно вибирати дуже ретельно та уважно. На що звернути увагу, ми розкажемо вам далі.

Взуття для маленької леді – що та як вибирати – 2

Нюанси підбору взуття для дівчаток

Дівчинка – це маленька леді. Їй дуже важливо брати участь у виборі предметів гардероба. Однак, коли йдеться саме про взуття, інколи виникають суперечки, адже виробники пропонують чимало дуже красивих, але не найпрактичніших моделей. Орієнтир виключно на стиль – не найкраще рішення у випадку з дітьми. Звісно, є відповідальні виробники. Наприклад, у мережі магазинів «ЮКІ» купити кросівки для дівчинки можна практичні, зручні та красиві.

Але ж як збалансувати все це, коли, наприклад, йдеться про туфлі чи босоніжки. Батькам потрібно дотримуватись декількох простих правил. Отже, весь декор повинен бути міцно пришитим чи іншим способом надійно зафіксованим на взутті. Це стосується всього: бантиків, бусин, страз тощо. Якщо ця «краса» почне відпадати, це може бути елементарно небезпечно для малої дитини. До того ж дівчинка дуже засмутиться. Тому сміливо тестуйте міцність.

Наступний момент – підбори. Так, ортопеди рекомендують до 10 років носити взуття з підборами до 1 см. Якщо вашій доньці 12 років, допустимий максимум становить 25 мм.

Взуття для маленької леді – що та як вибирати – 3

Критерії та рекомендації щодо вибору взуття для дівчаток

Варто нагадати, що саме в дитинстві остаточно формується стопа, тому взуття насамперед повинно відповідати періоду росту та розвитку дитини. Носіння неправильного взуття призведе до того, що в майбутньому виникатимуть різноманітні хвороби. Отже, враховуйте наступні моменти:

  • купуйте якісну продукцію. Причому насправді вироби не обов’язково повинні бути виключно шкіряними, хоча це один із кращих варіантів. Річ у тому, що такі моделі доволі дорогі, а отже, далеко не всі батьки можуть собі таке дозволити. Якісний шкірзам дешевший, і його цілком вистачить на той час, поки нога донечки підросте. Важливий момент – незалежно від сезонності взуття, повинен відбуватись повітрообмін, щоб стопа не пітніла;
  • жорстка п’ятка та міцний носок. Це дуже бажані характеристики, адже вони будуть додатковим захистом для ніжки. Що стосується літнього взуття, то звертайте увагу на моделі з ремінцем на підйомі, це забезпечить надійну фіксацію;
  • зручні застібки. Спочатку можна липучки та замки, далі – шнурки. Це забезпечує комфорт та легкість. При цьому ніжка буде добре зафіксована. Дитина зможе бігати, стрибати та взагалі поводитись активно, не турбуючись про те, що з неї злетять черевики;
  • профілактика плоскостопості. Цьому сприяє м’яка пориста подушечка на устілці в зоні підйому.

Ще один важливий момент – розмір. Не беріть на 2-3 більший або точно в пору. Оптимальний запас – 1–1,5 см залежно від сезонності взуття. Тоді дитині буде комфортно ходити.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)