Все, що необхідно знати про блокчейн та криптовалюту DASH

Блог832

Все, що необхідно знати про блокчейн та криптовалюту DASH

Блокчейн Dash є удосконаленою мережею для проведення платежів, яка відрізняється від інших мереж високою конфіденційністю та швидкою обробкою транзакцій. Блокчейн Dash має відкритий висхідний код, а монета Dash є сама по собі децентралізованою. Ще однією задачею при розробці проекту була можливість забезпечення якомога низьких комісій для користувачів під час проведення транзакцій будь-якого виду.

Проект вважається досить успішним, тому у цій статті ми вирішили розповісти основні факти про історію виникнення блокчейну та криптовалюти, ринкову капіталізацію, актуальний курс Dash та перспективи інвестування у неї.

Історія виникнення блокчейну ДАШ

Історія виникнення блокчейну Даш починається з 2014 року, проте тоді це було просто одне із направлень або один із напрямків роботи Litecoin, який мав назву XCoin. Засновниками Dash вважають 2-х ІТ-спеціалістів Евана Даффілда та Кайла Гагана. Працюючи над удосконаленням проекту та його ребрендингом пізніше його перейменували на Darkcoin. Така назва несла під собою наступний зміст: забезпечити кращу конфіденційність у порівнянні із Bitcoin. 

А у 2015 році назва була змінена на Dash, яка існує й до сьогодні. Після удосконалення мережа почала мати мастероноди, задачами яких були наступними:

  1. InstantSend - проведення швидких платежів;
  2. ChainLocks - спосіб захисту мережі від різноманітних хакерських атак;
  3. PrivateSend - забезпечення додаткової конфіденційності транзакцій.

Особливості криптовалюти та актуальний курс DASH

Даш - криптовалюта, яка вважається однією із найбільш популярних віртуальних валют на сьогодні, адже вона має досить багато переваг. Серед них:

  • використання дворівневої мережі з метою захисту транзакцій своїх користувачів;
  • забезпечення швидкого проходження транзакцій;
  • пропонування економних комісій користувачеві при виконанні будь-яких транзакцій.

Також не можна не сказати про успіх криптовалюти протягом перших годин існування. Адже біля 2 млн токенів Dash було викуплено протягом перших двох днів.

Щодо вартості криптовалюти, то максимальною її вартістю було 48,9$, а мінімальною - 0,21$. Сьогодні курс Даш становить 42,2$. 

Ринкова капіталізація криптовалюти Dash

Максимальною кількістю криптовалюти Dash є 18 900 000 токенів. Вони створюються за допомогою алгоритмів PoW, тобто з алгоритмами доказу виконаної роботи для того, аби забезпечити витік даних або їх викрадення. 

Наразі випущені не всі монети, адже таким чином простіше регулювати вартість криптовалюти на ринку. Криптовалюту розподілено наступним чином:

  • біля 45% усіх токенів виділили мастернодам;
  • 10% - для можливого фінансування майбутніх проектів або пропозицій;
  • 45% - отримали майнери для видобутку токенів.

У рейтингу ринкової капіталізації Даш не займає перші місця, хоча вона становить 466,68 мільйонів доларів США на добу. Придбати криптовалюту можна на багатьох платформах, таких як обмінники, криптобіржі, термінали і тд. Наприклад, такі всесвітньо відомі платформи, як Binance, Coinbase та WhiteBIT.

Робимо висновок, що у цю монету продовжують активно інвестувати, тому пропонуємо ознайомитися із перспективами криптовалюти Даш і прогнозом, які дають експерти на наступні роки.

Криптовалюта DASH: прогноз та перспективи 2023-2024 років

Відповідно до прогнозів експертів у світі криптовалюти вартість Dash буде зростати. За кілька років максимальна прогнозована ціна валюти становитиме більше 100$. Тому не втрачайте час та слідкуйте за змінами у ціні торгової пари DASH / USDT. Потрібно розуміти, що під час світової економічної кризи потрібно вкладати кошти, адже під час розквіту буде дорожчати все у кожній сфері життя а, особливо, у цифровій.

Звичайно, що потрібно зважати на нестабільність ринку криптовалюти, адже зміни залежать від дій самих користувачів.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)