Геймерські крісла – для офісів та ігрових клубів

Блог580

Сучасний покупець при виборі меблів звертає увагу і на її зовнішній вигляд і на її функціонал. Але коли йдеться про облаштування робочих місць або локацій для ігор, тут на перший план виходить така вимога, як ергономічність.

Геймерські крісла – для офісів та ігрових клубів

Хоча, меблева фабрика Барскі пропонує геймерські крісла https://barsky.ua/kresla/igrovye/ , що поєднують у собі і неповторний екстер'єр і унікальний набір функцій, що дозволяє позиціонувати всі моделі як супер ергономічні і навіть ортопедичні та анатомічні властивості.

Покупка на багато років

Відвідавши каталог дивуєшся яким різноманітним може бути асортимент геймерських крісел. Великий модельний ряд ускладнює вибір. Доводиться порівнювати запропоновані версії за допомогою фото, читати описи та відгуки споживачів. Але існує кілька параметрів, які й допомагають зробити вдалу покупку. Всі моделі якісні, надійні та витримують активну експлуатацію. Інша річ, що відрізняють їх ціни.

І якщо ви професійний геймер або кіберспортсмен та крісло для вас це частина професійного оснащення, то ціна покупки йде на другий план і ви обираєте модель з максимально крутою комплектацією. Якщо ж ви початківець стример або геймер, то робити таку покупку не завжди доцільно, тому варто звернути увагу на простіший зразок. Тим більше, що простіше не означає гірше.

Просто для їх виготовлення будуть використані менш круті матеріали (не натуральна шкіра як оббивка, а шкірозамінник, сітка або тканина). Ну а кількість опцій обмежиться мінімальним набором. Але ергономічність від цього не постраждає.

Геймерські крісла – для офісів та ігрових клубів - 2

Звичайне, вірніше, бюджетне крісло геймерське включає:

 • основа та каркас, виконані з міцного, але легкого металевого сплаву;
 • ролики жорсткі або гумові, оснащені гальмами для забезпечення безпеки споживача шляхом фіксації положення крісла;
 • високу спинку та зручну глибоку сидушку. Як правило, моделі з серії геймерських приваблюють тим, що схожі на сидіння в спортивному автомобілі, а досягається це шляхом використання ковшеподібної форми.

Також базова комплектація передбачає наявність:

 • підголівника;
 • підлокітників;
 • підставки для ніг;
 • механізму, що регулює кут нахилу спинки.

Ну а для накрученіших зразків властива наявність таких додаткових «плюшок» як вбудовані:

 • акустика;
 • вентиляція;
 • масажери;
 • освітлення.

Так само механізмів набагато більше і вони дозволяють змінювати положення гравця без відриву від того, що відбувається на моніторі. Адже геймери знають, секундна втрата концентрації й усе… гейм овер.

Але завдяки геймерським кріслам від ТМ Barsky вам це не загрожує і ви вже на старті гри матимете фору перед іншими учасниками сета. А оцінити за допомогою фото запропоновані моделі вийде у кожного, хто відвідає каталог бренду. Тут же є можливість дізнатися ціни і замовити зразок, що сподобався.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)