«Антошка» та savED: Благодійний проєкт для захисту дітей в Україні

Блог123

«Антошка» та savED: Благодійний проєкт для захисту дітей в Україні

До Дня захисту дітей-2024 мережа дитячих магазинів «Антошка» спільно з благодійним фондом savED організовує благодійний проєкт «Дитинство в безпеці».

Магазини «Антошка» розпочинають збір коштів для облаштування укриттів у дитячих садочках України. Зібрані кошти буде передано до фонду savED, який спеціалізується на відновленні доступу до освіти та створенні безпечних укриттів у школах та дитячих садочках.

Мета проєкту – дообладнати принаймні п'ять укриттів, зокрема два в Одесі, два в Миколаєві та одне в Кривому Розі. Для цього «Антошка» та savED прагнуть зібрати 675 тисяч гривень. На ці кошти будуть придбані «набори безпеки», що включають меблі, лампочки, ліхтарики, кулери, а також книги, розвивальні ігри та іграшки. Це дозволить дітям комфортно та цікаво проводити час в укриттях, зменшуючи стрес і страх.

«Антошка» закликає своїх клієнтів підтримати ініціативу, купуючи товари з яскравими блакитними воблерами та цінниками, відсоток від продажу яких буде перераховано на рахунок savED. До збору коштів вже долучилося близько 50 постачальників компанії. Більше інформації можна знайти за посиланням: antoshka.ua.

Благодійний проєкт, спрямований на створення безпечного простору для дітей, триватиме з 30 травня по 30 серпня. Амбасадоркою проєкту стала відома українська співачка та мама трьох дітей Світлана Тарабарова.

Запрошуємо всіх приєднатися до акції та внести свій вклад у дооблаштування дитячих укриттів. Кожен внесок має велике значення.

Давайте разом підтримувати наших дітей!

Більш ніж 25 років дитячі магазини «Антошка» надають найкращі товари та послуги, допомагаючи батькам ростити дітей здоровими, розумними та модними. Це унікальний формат дитячих магазинів в Україні, де можна знайти товари усіх дитячих категорій – Іграшка, Одяг та Взуття, Харчування та Догляд, Меблі. В «Антошка» є все, що потрібно дітям, і діти тут завжди щасливі!

Для створення безпечних та комфортних умов для наших дітей, важливо забезпечити дитячі садочки надійними укриттями. У разі надзвичайних ситуацій, ці укриття стануть для дітей місцем безпеки, де вони зможуть перебувати без страху та дискомфорту. Задля досягнення цієї мети, благодійний фонд savED та мережа магазинів «Антошка» ініціювали проєкт «Дитинство в безпеці», мета якого полягає у збиранні необхідних коштів для обладнання укриттів у дитячих садочках по всій Україні.

Цей проєкт розпочинається у червні 2024 році і має на меті зібрати 675 тисяч гривень для обладнання п’яти укриттів. Спеціальні «набори безпеки», що будуть придбані за ці кошти, включатимуть все необхідне для забезпечення комфортного перебування дітей у разі небезпеки. Меблі, лампочки, ліхтарики, кулери, а також книги, розвивальні ігри та іграшки допоможуть дітям відчувати себе захищеними і зайнятими.

Підтримати ініціативу може кожен, хто бажає зробити свій внесок у створення безпечного простору для дітей. Купуючи товари з яскравими блакитними воблерами та цінниками у магазинах «Антошка», клієнти допомагають зібрати необхідні кошти, оскільки відсоток від продажу таких товарів буде спрямований на рахунок savED. Наразі до збору коштів вже приєдналося близько 50 постачальників компанії.

Амбасадоркою проєкту стала відома українська співачка Світлана Тарабарова, яка є мамою трьох дітей. Вона активно підтримує ініціативу і закликає всіх небайдужих долучитися до благодійного проєкту.

Проєкт триватиме з 30 травня по 30 серпня 2024 року. Це час, коли кожен з нас може зробити свій внесок у майбутнє наших дітей. Кожен внесок, незалежно від його розміру, має велике значення і допоможе забезпечити безпечне дитинство для наших дітей.

Давайте разом підтримувати наших дітей! Разом ми можемо зробити їхнє дитинство безпечним, щасливим і спокійним.

Більш ніж 25 років дитячі магазини «Антошка» надають найкращі товари та послуги, допомагаючи батькам ростити дітей здоровими, розумними та модними. Це унікальний формат дитячих магазинів в Україні, де можна знайти товари усіх дитячих категорій – Іграшка, Одяг та Взуття, Харчування та Догляд, Меблі. В «Антошка» є все, що потрібно дітям, і діти тут завжди щасливі!

Контактна інформація:

  • аntoshka.ua
  • Insta: antoshka.ua
  • Fb: antoshcacom
  • 0 800 306 063


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)