Топ-10 ідей новорічних подарунків для дітей віком від 1 до 4 років

Блог664

Топ-10 ідей новорічних подарунків для дітей віком від 1 до 4 років

Будь-яке свято – це завжди подарунки. А на Новий рік на дітлахів чекає презент задовго до самого свята. Батькам заздалегідь варто задуматися, що подарувати своїм маленьким дітям. Ми підготували добірку найкращих ідей новорічних подарунків для малюків від 1 до 4 років.

При виборі подарунків батькам можна придивитися до наступних варіантів презентів:

  1. Сортери. Це розвиваюча іграшка для дітей, головним завданням якої є сортування предметів за різними ознаками. Головоломка забезпечить дозвілля для малюка, а також розвине логіку та дрібну моторику дитячих ручок.
  2. Пірамідки.  Це класична дитяча розвиваюча іграшка, яка залишається актуальною протягом багатьох років. Дитині неодмінно сподобається розставляти кільця і стаканчики в правильному порядку, а яскраві кольори і фігурки перетворять розвиваючу гру на задоволення.
  3. Музичний інструмент.  Дитина буде у захваті отримати на Новий рік іграшковий музичний інструмент. Це може бути піаніно, гітара чи барабан. Виробники подбали про те, щоб такі іграшки не лише відтворювали звуки, характерні для кожного конкретного музичного інструменту, але й розважали дитину записаними голосами тварин, вбудованою музикою та іншими функціями.
  4. Інтерактивна іграшка-вихованець.  Сучасні технології дозволяють придбати моделі, які не лише виглядають, а й рухаються та видають звуки, як справжні. У дитини з'явиться справжній друг, який вміє гавкати, нявкати, реагувати на голос і дотик. До того ж малюк з раннього віку не лише знайомитиметься з особливостями звірів, а й поступово навчатиметься правил догляду за вихованцем.
  5. Ігровий намет. У дитинстві всі любили споруджувати з підручних матеріалів у квартирі щось, що нагадує намети. Сьогодні сучасним дітям не треба вигадувати, із чого побудувати курінь. Малюкам дуже подобається облаштовувати будиночки у спеціальних наметах. Вони легко складаються і практично не займають місця. У магазинах можна знайти варіанти з тунелями та навіть басейном для кульок.
  6. Пальчикові фарби.  Це дуже корисний та цікавий подарунок. Діти дуже люблять досліджувати все навпомацки, тому процес малювання пальчиками їм сподобається. Крім розвитку фантазії та творчих здібностей, пальчикові фарби розвивають дрібну моторику.
  7. Килимок для малювання водою. Це геніальний винахід. Малюнки створюються на спеціальному килимку за допомогою фломастеру, заправленого чистою водою. Також у набір зазвичай входять різні штампи, які також друкуються на килимі за допомогою води. Навіть найактивніший малюк буде захоплений грою, а іграшка повністю безпечна і не завдасть шкоди.
  8. Магнітний конструктор.  Іграшка, що піде як хлопчикам, так і дівчаткам. З різнокольорових квадратів, трикутників та інших фігур можна зібрати будиночки, тварини, ракети та інше. Такий подарунок розвиває у дітей дрібну моторику, уяву та просторове мислення.
  9. Пластилін, який не липне до рук.  Набір різнокольорового повітряного пластиліну або кінетичного піску обов'язково сподобається дітям. Адже з них можна зліпити будь-що! Набір такого пластиліну здатний надовго захопити дитину. А батьків, напевно, порадує користь, яку ліплення приносить розвитку дітей.
  10. Машинка із чудо-трасою.  Невеликі набори з машинки та чудо-траси, які можуть згинатися у будь-якому напрямку, дуже популярні у дітей. Тому така машина напевно стане бажаним та довгоочікуваним подарунком. Яскрава траса, що згинається, стане чудовою розвагою і для хлопчиків, і для дівчаток.

Загалом треба пам'ятати, що всі діти різні. Одним подобаються спокійні ігри, інші вважають за краще проводити час активно. Тому при виборі подарунка батькам потрібно орієнтуватися на темперамент, вік та інтереси вашої дитини.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)