Помічники у боротьбі зі страхами

Блог2825
Мітки:

Не боюся я нічогоІ для дітей, і для їх батьків є прекрасна новина: у видавництві «Ранок» вийшли друком книги, які неодмінно допоможуть перебороти дитячі страхи.

«Не боюсь я нічого» – серія книжок, для найменших читачів, яким так потрібен захист. Автор віршів, Геннадій Меламед, разом із дитячими психологами створив вірші, на всі випадки такого страшного життя вашого малюка: страх залишатися самому вдома, перші дні в дитячому садочку, страх перед водою, лікарями, темрявою, чудовиськами… Коротенькі історії не тільки розважать малюка перед сном, а й додадуть йому хоробрості, адже з усіма цими «чудовиськами» борються такі самі дітки, як і він.

Не боюся я темряви

Для батьків ці книги стануть методичними рекомендаціями у боротьбі з дитячими фобіями. Ви самі побачите, що всі вони вирішуються в легкій ігровій формі. Варто спробувати уявити себе китом в океані і вода зовсім не страшна, і страховиська не нашкодять, якщо «посадити» їх за ґрати, або сховатися під ковдру. Підібрати потрібні слова батькам допоможуть такі ж саме турботливі батьки – герої диво-книги.

Не боюся я чудовиськЦі книги зможуть претендувати на звання улюблених у вашій бібліотеці. Крім користі вони ще несуть в собі радість для очей та оченят. Художниця С.Ю. Горпинченко змогла зробити милими навіть монстрів. А що казати про малюків! Усі образи ретельно продумані та промальовані.Не боюся я залишитись самВи зможете довго розглядати малюнки з вашою дитиною, обговорювати сюжет, шукати відповіді на питання. А те, що сторінки книжок виготовлені з картону, дасть змогу малюкові не боятися гратися із нею, самому гортати і навіть брати із собою всюди як надійний оберіг. Ці книги все витримають!

А ще одним приємним сюрпризом для щасливих володарів книжок серії «Не боюсь я нічого» стануть подарунки до кожної книжечки. До «Не боюсь лишитись сам» – чарівний заєць, до «Не боюсь я чудовиськ» – зовсім не страшний дракон, до «Не боюсь я темряви» – картинка, що світиться, а до «Не боюсь я нічого» – справжня настільна міні-гра!

Захищати дитину – обов’язок батьків. Але ніхто не казав, що їм не потрібні помічники. Ці книжечки вас не розчарують!


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)