Facebook InstagramPinterestTwitter
Іншою мовою: EN RU

Помічники у боротьбі зі страхами

Казки про:
1793

Не боюся я нічогоІ для дітей, і для їх батьків є прекрасна новина: у видавництві «Ранок» вийшли друком книги, які неодмінно допоможуть перебороти дитячі страхи.

«Не боюсь я нічого» – серія книжок, для найменших читачів, яким так потрібен захист. Автор віршів, Геннадій Меламед, разом із дитячими психологами створив вірші, на всі випадки такого страшного життя вашого малюка: страх залишатися самому вдома, перші дні в дитячому садочку, страх перед водою, лікарями, темрявою, чудовиськами… Коротенькі історії не тільки розважать малюка перед сном, а й додадуть йому хоробрості, адже з усіма цими «чудовиськами» борються такі самі дітки, як і він.

Не боюся я темряви

Для батьків ці книги стануть методичними рекомендаціями у боротьбі з дитячими фобіями. Ви самі побачите, що всі вони вирішуються в легкій ігровій формі. Варто спробувати уявити себе китом в океані і вода зовсім не страшна, і страховиська не нашкодять, якщо «посадити» їх за ґрати, або сховатися під ковдру. Підібрати потрібні слова батькам допоможуть такі ж саме турботливі батьки – герої диво-книги.

Не боюся я чудовиськЦі книги зможуть претендувати на звання улюблених у вашій бібліотеці. Крім користі вони ще несуть в собі радість для очей та оченят. Художниця С.Ю. Горпинченко змогла зробити милими навіть монстрів. А що казати про малюків! Усі образи ретельно продумані та промальовані.Не боюся я залишитись самВи зможете довго розглядати малюнки з вашою дитиною, обговорювати сюжет, шукати відповіді на питання. А те, що сторінки книжок виготовлені з картону, дасть змогу малюкові не боятися гратися із нею, самому гортати і навіть брати із собою всюди як надійний оберіг. Ці книги все витримають!

А ще одним приємним сюрпризом для щасливих володарів книжок серії «Не боюсь я нічого» стануть подарунки до кожної книжечки. До «Не боюсь лишитись сам» – чарівний заєць, до «Не боюсь я чудовиськ» – зовсім не страшний дракон, до «Не боюсь я темряви» – картинка, що світиться, а до «Не боюсь я нічого» – справжня настільна міні-гра!

Захищати дитину – обов’язок батьків. Але ніхто не казав, що їм не потрібні помічники. Ці книжечки вас не розчарують!