Facebook InstagramPinterestTwitter
Іншою мовою: EN RU

Вірні подруги (Блисканюк Марина)

Казки про:
14891

Вірні подруги (Блисканюк Марина) Жили були у одному прекрасному містечку дві подруги Марічка й Оленка. Жили вони у прекрасних і багатих будинках.Там було затишно і тепло. Проте Оленка любила Марічку лише за те, що її батьки були найбагатшими людьми в усьому місті Казковія.

Марічка ж завжди була чепурненькою та постійно купувала різні дрібнички для своєї подруги. Але не так все було... Оленка лише вдавала, що вона дружить з Марічкою, а насправді дружить з Лізою, сусідською дівчинкою.

Та ось, одного дня, йдучи зі школи, Марічка побачила,що її подруга Оленка гуляє з Лізою й зовсім не звертає уваги на неї. Образилась тоді Марічка та влаштувала своїй подрузі бойкот.

Вона вирішила, що не буде розмовляти з Оленкою, доки вона не прийде та не вибачиться перед нею за такий вчинок. Пройшов день, два, тиждень та немає все Оленки. Ось тоді й вирішила Марічка піти до неї та сказати все так, як є. Проте, прийшовши додому до Оленки, вона побачила, що у неї вдома вечірка з дівчатами яких вона навіть не знає. Знову образилась Марічка й повернулася з сумним, наче чорна хмара, обличчям додому. Плакала довго Марічка, але сталося так, що на наступний день прийшла Оленка до неї і сказала:

− Вибач мене Марічко. Я зробила зовсім не правильно. Я тепер багато чого зрозуміла....

Виявилось, що увесь час багато її нових подруг теж використовували її. Почувши про вечірку усі вони захотіли потрапити на неї, тому й почали з нею товаришувати, але наступного дня ніхто з них навіть слова не промовив до Оленки.

− Оленко,Оленко... Я теж думала,що ти вірна подруга, але я бачу, що ти все зрозуміла й тепер ми з тобою будемо справжніми друзями. Я вибачаю тебе! =)

− Звичайно! Тепер усе буде по-іншому!

Так і сталося. Марічка й Оленка стали вірними і найкращими подругами. Тепер вони ніколи не сваряться, завжди кажуть одна одній лише правду.

Так і скінчилася ця чудова історія про двох подружок!

Блисканюк Марина, 16 років, м. Хмельницький