Вірні подруги (Блисканюк Марина)


Вірні подруги (Блисканюк Марина) Жили були у одному прекрасному містечку дві подруги Марічка й Оленка. Жили вони у прекрасних і багатих будинках.Там було затишно і тепло. Проте Оленка любила Марічку лише за те, що її батьки були найбагатшими людьми в усьому місті Казковія.

Марічка ж завжди була чепурненькою та постійно купувала різні дрібнички для своєї подруги. Але не так все було... Оленка лише вдавала, що вона дружить з Марічкою, а насправді дружить з Лізою, сусідською дівчинкою.

Та ось, одного дня, йдучи зі школи, Марічка побачила,що її подруга Оленка гуляє з Лізою й зовсім не звертає уваги на неї. Образилась тоді Марічка та влаштувала своїй подрузі бойкот.

Вона вирішила, що не буде розмовляти з Оленкою, доки вона не прийде та не вибачиться перед нею за такий вчинок. Пройшов день, два, тиждень та немає все Оленки. Ось тоді й вирішила Марічка піти до неї та сказати все так, як є. Проте, прийшовши додому до Оленки, вона побачила, що у неї вдома вечірка з дівчатами яких вона навіть не знає. Знову образилась Марічка й повернулася з сумним, наче чорна хмара, обличчям додому. Плакала довго Марічка, але сталося так, що на наступний день прийшла Оленка до неї і сказала:

− Вибач мене Марічко. Я зробила зовсім не правильно. Я тепер багато чого зрозуміла....

Виявилось, що увесь час багато її нових подруг теж використовували її. Почувши про вечірку усі вони захотіли потрапити на неї, тому й почали з нею товаришувати, але наступного дня ніхто з них навіть слова не промовив до Оленки.

− Оленко,Оленко... Я теж думала,що ти вірна подруга, але я бачу, що ти все зрозуміла й тепер ми з тобою будемо справжніми друзями. Я вибачаю тебе! =)

− Звичайно! Тепер усе буде по-іншому!

Так і сталося. Марічка й Оленка стали вірними і найкращими подругами. Тепер вони ніколи не сваряться, завжди кажуть одна одній лише правду.

Так і скінчилася ця чудова історія про двох подружок!

Блисканюк Марина, 16 років, м. Хмельницький


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)