Дружба олівця та ручки (Єременко Анастасія)

***

Дружба олівця та ручки (Єременко Анастасія)Жив був простий олівець. Одного разу зустрів він красиву ручку. Вона була рожева й блискуча. Підійшов олівець до ручки та каже:

– Давай товаришувати!

– Не хочу, – відповіла ручка. Ти такий простий, а я блискуча та красива.

Засмутився олівець і пішов своєю дорогою. Раптом він помітив, що на дорозі щось блищить. Підійшов ближче і побачив, що це калюжа рожево-бличкучих чорнил, які залишила після себе красива ручка. Він обмастився в цій калюжі й теж став красивим. В цей час проходила та сама ручка. Вона побачила красеня олівця і сказала:

– Давай товаришувати!

Олівець погодився. І стали вони ходити разом, гратися, веселитись. Одного разу на прогулянці вони попали під дощ. Чорнила з олівця змились, він став простим. Ручка розсердилась на олівця, і пішла від нього. Після цього їй зустрілись інші красиві олівці та ручки, але ніхто не хотів з нею товаришувати. Вони відповідали нашій Ручці, що вони красивіші за неї. Ручка засумувала. Вона побачила простого олівця, попросила у нього пробачення і запропонувала:

– Давай будемо вірними друзями!

Олівець теж попросив пробачення за брехню. І стали вони жити в красивому пеналі. Так закінчилася казка.

Єременко Анастасія, 13 років, м. Київ

Будь ласка, залиште свій відгук!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Відгук буде опублікований після перевірки модератором :)

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)