Зимова прогулянка (Яковлєва Анжеліка)

***
Переглянуто: 5244Відгуки: 0
КазкиКазки, написані дітьми

Зимова прогулянка (Яковлєва Анжеліка) Одного сонячного морозного дня ми прокинулись і я зазирнула у вікно, а там зима... Про що мріє кожна дитина в цю пору року?! Правильно! Пограти на вулиці в сніжки. Для молодшої сестрички це справжнісіньке диво. Вона не розуміла, що це сніг і кричала, що, ніби, дощ іде. Але я, як старша в сім'ї дитина, вирішила їй пояснити, що то за диво.

Вийшли ми на вулицю. Я дала скуштувати на смак маленькій сестричці чудо-сніг. Вона, не розуміючи, казала, що він гарячий, що мороз її вкусив, а потім стала збирати в дім сніжки.

Ми провели час просто чудово. Навіть не помітили, що молодшого братика немає. А той вже замерз та побіг до будинку, кажучи, що почекає літа.

Він страх боїться холоду, але любить всі свята, пов'язані з зимою. Світланка принесла сніг додому. Поки роздягнулась, той розтанув. Ото вже була біда!...

Прийшлось діставати лід з холодильника. Так Світланка потім і казала, що у неї в холодильнику живе Дід Мороз.

Яковлєва Анжеліка, 8 років, м. Вінниця

Будь ласка, залиште свій відгук!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Відгук буде опублікований після перевірки модератором :)

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)