Вирішили завести кішку для дитини: на що потрібно зважати

Блог294

Вирішили завести кішку для дитини – на що потрібно зважати

Домашня тварина – це не просто жива іграшка для дитини, але й вихователь. Вона вчить бути відповідальним і виявляти турботу. Корм для кішки та інші товари можна купити на сайті: https://www.zootovary.com/uk/korm-dlja-koshek-c-23_98.html – тут є все необхідне для догляду за улюбленцем. Але постає питання, якого саме котика вибрати. Розглянемо декілька критеріїв.

Які породи підходять дітям

Більшість батьків віддадуть перевагу звичайній кішці без родоводу та паспорта. І недарма, оскільки такі тварини традиційно мають гарне здоров’я, невибагливі в їжі та доброзичливі. Але якщо ви хочете для дитини породистого красеня, зверніть увагу на такий рейтинг:

  1. Мейн-кун. Добрий і терплячий велетень, який чудово ладнає з непосидючими малюками.
  2. Сфінкс. Попри незвичайну зовнішність, ця кішка дуже доброзичлива та прив’язується до людей. До того ж вона гіпоалергенна.
  3. Російська блакитна. Тваринка з приємною на дотик оксамитовою шерстю. Приязна, благородна та лагідна.
  4. Шотландська капловуха. Кішка з милою круглою мордочкою та характерно загнутими вушками. Спокійна та віддана.
  5. Сіамська. Дуже любить бавитись, активна та балакуча. Ладнає з дітьми й собаками.

Ці особливості притаманні описаним породам. Але бувають і винятки, тому наступний момент, який варто врахувати, – це характер.

Вирішили завести кішку для дитини – на що потрібно зважати – 2

Риси та поведінка

Якщо хочете завести вихованця, ліпше візьміть кошеня, а не дорослу тварину. Оптимальний вік – 2–3 місяці. Кошеня вже здатне самостійно їсти, а переїзд не буде стресовим. Хоча не завжди вдається все передбачити заздалегідь, зверніть увагу на темперамент малечі.

Багато може розказати характер батьків, тому розпитайте про це попереднього власника. Якщо кішка-мама – агресивна, незалежна та норовлива, є імовірність, що кошеня теж буде таким. Подумайте, чи відповідний це подарунок для дитини. Поспостерігайте за поведінкою кошеняти в рідних умовах. Так ви побачите, чи є він лідером або, навпаки, спокійним і лякливим; як поводиться з братами й сестрами.

Візьміть кошеня на руки, переверніть на спинку. Якщо воно поступливе й добре, просто спокійно лежатиме, не стане вириватися чи кусатися. Погляд прямо у вічі говорить про високий рівень інтелекту. Починає відразу йти до рук, гратися – буде соціальним та активним. Розкажіть дитині, як правильно поводитися з вихованцем. Поясніть, що відповідальність за догляд також лежить на ній, а не тільки на батьках. Зважаючи на ці моменти, ви зможете вибрати тварину, яка стане чудовим другом.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)