Обираємо подарунок дитині на Новий рік: корисні поради

Блог165

Новорічні свята – час щирих привітань. Особливо чекають їх діти, які мріють отримати крутий подарунок та насолоджуватися ним усі канікули. Здивувати свою дитину досить просто, адже ви чудово знаєте її побажання, а також обізнані, які презенти вже є в арсеналі. Але якщо ви вирушаєте відзначати свято в чужий будинок, і там будуть дітлахи, підібрати потрібний сюрприз набагато важче. Від яких критеріїв відштовхуватись і що актуально в дитячих подарунках на сьогодні, обговоримо у цій статті.

Обираємо подарунок дитині на Новий рік – корисні поради

Яким має бути гарний дитячий подарунок

Справді корисні та пам'ятні презенти завжди відрізняються такими характеристиками:

  1. Актуальність. Смішно прийти в гості до трирічного хлопця та вручити йому набір юного хіміка, і навпаки – підлітку ні до чого дитячий конструктор Лего, який він уже встиг вивчити вздовж і впоперек. Виробники зазвичай вказують на обгортках вікову категорію, на яку призначений даний товар. Якщо ви маєте сумнів, варто попросити про допомогу у продавців або знайомих досвідчених батьків.
  2. Довговічність. Не варто економити та купувати набори, які ламаються через пару тижнів активних ігор. Віддавайте перевагу надійним, перевіреним брендам, які мають позитивну репутацію та використовують сучасні технології та зносостійкі матеріали у своєї продукції. Вибирайте практичні та функціональні іграшки, які важко зламати чи зіпсувати.
  3. Популярність. Обов'язково дізнайтеся, які вироби мають попит. Найчастіше це різні інтерактивні іграшки, набори для творчості на електронній основі, самокати для дітей, ляльки-пупси з рухомими елементами, герої різноманітних мультиплікаційних фільмів. Поцікавтеся у батьків дитини, яким персонажам вона надає перевагу.
  4. Корисність. Найкращим презентом для малюка стане гра, яка приносить не лише веселощі та задоволення, а й безперечну користь. Йдеться про розвивальні дитячі товари, які дозволяють покращити дрібну моторику, розвивати логічне мислення та абстрактну уяву, вчитися чогось новому та цікавому. Приклад – пазли з безлічі елементів, сучасні конструктори з можливістю мобільного управління, набори для дослідів юних хіміків та фізиків, калейдоскопи та багато іншого. Не забувайте про вікову градацію, а також відштовхуйтеся від захоплень дитини.
  5. Безпека. Це обов'язковий пункт, який стосується виробів для хлопчиків та дівчаток у будь-якому віці. Вони повинні бути виготовлені з екологічно чистих, гіпоалергенних матеріалів, не мати небезпечних деталей та гострих частинок. Детальна інформація зазвичай вказана у технічному описі товару. Якщо подарунок необхідний для сторонньої дитини, намагайтеся не вибирати «спірні» речі на зразок липких слаймів або крихких новорічних скляних ліхтариків.

Бажаємо вдалого вибору!


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)