Ігрові приставки для дітей: поради щодо купівлі для батьків

Блог1953

Ігрові приставки для дітей: поради щодо купівлі для батьків

Інтернет та розумні ігрові консолі змінили світ відео ігор. Наразі вже мало кого здивуєш ігровою консоллю Playstation чи Xbox. Окрім можливості грати проти людей в інших місцях, сучасні консолі дозволяють виконувати безліч інших мережевих дій. Ігрові приставки можуть запропонувати точку підключення та спільної роботи з друзями, які не можуть перебувати в одному місці. Крім того, вони надають доступ до Інтернету для роботи в Google Classrooms та спілкування в сучасному інтерактивному форматі.

Вибираючи найкращу ігрову консоль для покупки, важливо подумати про те, хто в сім'ї її використовуватиме, де вона використовуватиметься, що вона пропонує порівняно з існуючими технологіями, які у вас вже є, та тип контенту, яким ви задоволені для своїх дітей.

Які ігри потрібні вашій родині?

Незважаючи на те, що між різними консолями багато кросоверів, є деякі ключові ігри, для гри в які потрібне певне обладнання. Якщо дитина хоче грати в Roblox або Forza на консолі, вам потрібно вибрати Xbox One. Якщо ви хочете грати в ігри Mario Kart або Zelda, то вам підійде Nintendo Switch. Або, якщо ви хочете насолодитися Людиною-павуком або Кена Міст Духівразом вам потрібна PlayStation 4.

Ознайомитися із переліком консолей, які підтримують ту чи іншу гру, можна безпосередньо на сайті виробника.

Спробуйте почати зі старих консолей

Прагнення нових і швидких ігор означає, що багатьом геймерам потрібні лише новітні технології. Однак, особливо коли ви тільки починаєте грати, консолі попереднього покоління можуть добре працювати для сімей за невелику ціну. Якщо вам не потрібно грати в сучасні ігри, спробуйте Xbox 360, PlayStation 3 та Nintendo Wii U для більш дешевих варіантів, у кожного з яких є чудові ігри.

Встановлення батьківського контролю та обмежень за часом

Перш ніж дозволити дітям програти з консоллю, важливо провести вечір за налаштуванням облікових записів, батьківського контролю та обмежень у часі. Це не тільки дозволяє вам автоматично обмежувати доступ до ігор PEGI з більш старим рейтингом, але й узгоджувати з дитиною денний ліміт часу, який потім автоматично застосовуватиметься. Хоча це досягається різними способами, Xbox, PlayStation і Switch мають елементи керування та програми, які допоможуть вам відстежувати, як ваша дитина використовує систему. Вони також дозволяють вам вказати, з ким вони можуть спілкуватися в Інтернеті, чи це тільки текст, зображення або відео.

Перевірте рейтинги PEGI, щоб переконатися, що ігри відповідають віку Вашої дитини

Найважливіша інформація, яку потрібно зрозуміти про гру, перш ніж ваша дитина гратиме у неї, - це рейтинг PEGI. Він вказаний на коробці кожної гри або ж в інтернет-магазині (якщо купуєте гру через інтернет). За цим рейтингом Ви зможете переконатися, що гра точно підходить вашій дитині.

Дізнайтеся про витрати онлайн та контролерів

Поряд із початковими витратами на покупку консолі вам необхідно враховувати, скільки коштуватимуть додаткові контролери, а також необхідні передплати для гри з іншими онлайн. Вивчення сторонніх контролерів може заощадити гроші, але важливо, щоб вони були офіційно сумісні з системою. Також варто відзначити, що онлайн-підписки Xbox, PlayStation та Switch також надають безкоштовний або зі знижкою доступ до широкого каталогу ігор. Багато хто з них має безкоштовну пробну версію, яка пропонує доступний і простий спосіб випробувати безліч ігор перед покупкою.

Купівля ігор в Інтернеті

Всі консолі підключаються до онлайн-додатку або ігрового магазину кожної платформи, які можна використовувати для покупки та завантаження ігор. Таким чином, у кожного з них є можливість запобігти випадковій купівлі дитиною гри або купівлі грошей у грі. У деяких це за замовчуванням, але ви можете змінити це, встановивши батьківський контроль. Це дозволяє вказати ПІН-код як на банківській карті, щоб ніхто не міг несподівано витратити гроші.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)