MacBook M1 – монстр продуктивності з компактним корпусом

Блог649

MacBook Air з першим процесором від Apple пропонує суттєві переваги з точки зору продуктивності в порівнянні з попередньою моделлю лінійки. Крім того, він забезпечує більш тривалий період роботи без підключення до електромережі. У цьому огляді ми розглянемо оновлення, якими може похвалитися MacBook M1

MacBook M1 – монстр продуктивності з компактним корпусом

Продуктивність і автономність

Видатна продуктивність нового MacBook Air забезпечується завдяки феноменальному поєднанню процесора M1 і 16 Гб ОЗП. Цей «монстр» на відмінно впорається навіть з найбільш вимогливими до ресурсів іграми, рендерингом графіки й передачею відеофайлів величезного розміру.

Під час тестування в Geekbench MacBook Air, оснащений M1, за продуктивністю не поступався (а іноді й переважав) потужні ноутбуки MacBook Pro Core i7 і MacBook Pro 2020 Core i5.

MacBook M1 показав відмінну продуктивність в іграх класу ААА. У них не спостерігалося жодних дефектів анімації та зависань. Протягом гри швидкість коливалася в діапазоні 16-20 кадрів в секунду.

Згідно заяв Apple, чіп M1 здатен забезпечити більше 12 годин роботи в автономному режимі. І виробник не збрехав: під час тестування у вигляді інтенсивного перегляду веб-сторінок, новий MacBook Air продемонстрував епічний показник – 14 годин і 41 хвилина. Це значно довше, ніж у ZenBook 13 і XPS 13.

Веб-камера

Багатьом користувачам хотілося б, щоб виробник оснастив новий MacBook веб-камерою з більш високою роздільною здатністю, однак Apple пішли іншим шляхом. Вони додали в мікросхему моделі M1 додатковий процесор обробки вхідних сигналів. 

Під час конференції в Google Meet співбесідники автора цього огляду помітили покращення якості зображення, включаючи точність передачі відтінків. Втім, сподіваємось, що в майбутній версії MacBook Air все ж таки з'явиться оновлена веб-камера.

Габарити та дисплей

MacBook M1 – монстр продуктивності з компактним корпусом – 2

Модель MacBook Air M1 MacBook Air має звичний клиноподібний корпус (три різні кольори на вибір), виконаний зі зміцненого алюмінію.

Пристрій відносно легкий (вага – 1,27 кг) та компактний (розміри корпусу – 30 x 21,5 x 1,5 см). У цьому аспекті виробнику є що покращувати, оскільки на ринку присутні більш тонкі та легкі ультрабуки.

Екран, порти, якість звуку

MacBook Air M1 оснащений дисплеєм Retina (роздільна здатність – 2560 x 1600 пікселів, яскравість – до 365,8 ніт), який забезпечує відтворення 114,3% спектру кольорів sRGB та високу точність відображення деталей. З точки зору характеристик екрану цей ноутбук впевнено виграє у аналогів.

Новий MacBook серії Air має 2 порти Thunderbolt USB-C (розташовані зліва), а також спеціальний роз'єм для навушників, що є безсумнівною перевагою. На відміну від конкуруючих моделей XPS 13 і ZenBook 13, тут відсутні порти microSD, USB-A, HDMI що є помітним недоліком.

Технологія відтворення аудіо Dolby Atmos робить звучання ноутбуку більш глибоким та об'ємним. Air M1 відмінно передає відтінки тембру голосу.

Висновки

Вражаюча продуктивність і автономність дійсно піднімає лінійку Air на новий рівень. Більш тонкі рамки та наявність додаткових портів зробили би MacBook M1 ідеальним ультрабуком. Між тим, для користувачів, які інтегровані в екосистему Apple, ця модель і сьогодні є оптимальним вибором.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)