Друк книг із PDF у книжковій друкарні «ТАКИБУК»

Блог301

Друк книг із PDF у книжковій друкарні «ТАКИБУК»

Наше життя вже неможливо уявити без цифрових технологій. Не є виключенням і видавництво книг. Цифровий друк значно спростив і прискорив виготовлення друкованої продукції. Далі розглянемо, як відбувається друк книг із PDF.

Сучасний цифровий друк

Сучасне цифрове поліграфічне обладнання працює за принципом принтера, але є значно потужнішим і має більше можливостей. Основні переваги такого друку – велика швидкість за високої якості і кольоровості. Цифровий друк дозволяє виготовлення накладу без обмежень, від одного до кількох тисяч примірників, з можливістю будь-якої миті надрукувати додатковий наклад зі збереженого макета.

Чому саме PDF

Формат PDF призначений для форматування і збереження макета документа, підготовленого для друку. Він дозволяє поєднувати текстові і графічні елементи, вносити виправлення, зі збереженням форматування, надійно зберігає матеріал після верстання. PDF-файли піддаються оптимізації і стисканню без втрати якості, легко передаються засобами інтернет-комунікації і є сумісними з усіма пристроями цифрового друку.

Друк книг із PDF-файлів

Всупереч популярній думці, що зараз користуються попитом виключно твори у цифровому форматі, друковані книги залишаються найбільш комфортними і затребуваними, особливо це стосується підручників, навчальних посібників, енциклопедичних і подарункових видань. Замовити друк книг із PDF – одна з найпопулярніших послуг книжкової друкарні «ТАКИБУК». Це може бути додатковий наклад авторської книжки, або один примірник шкільного підручника.

Доволі часто батьки і вчителі замовляють у «ТАКИБУК» друк підручників і зошитів із PDF, що відрізняються форматом і оздобленням від оригіналу. Наприклад, фахівці книжкової друкарні можуть замінити важку тверду палітурку на м’яку, яку дитині значно легше носити у рюкзаку. Учням початкової школи буває незручно писати у стандартних робочих зошитах: їм не вистачає місця на невеличкій сторінці. «ТАКИБУК» друкує для малечі зошити у форматі альбому, використовуючи стандартний PDF-файл.

Поліграфісти «ТАКИБУК» виконають друк книжки із PDF-файлу протягом однієї-двох годин, будь-яким накладом, від одного примірника, зі збереженням кольоровості, або з заміною багатокольорового друку монохромним. Вибір типу паперу, формату, виду з’єднання сторінок і вигляду палітурки може суттєво впливати на вартість книжки і повністю залежить від побажань замовника.

Друк книг із PDF у книжковій друкарні «ТАКИБУК» – 2

Додрукарська підготовка

За потреби, фахівці «ТАКИБУК» з додрукарської підготовки виконають редагування тексту зі збереженням форматування, або досвідчені верстальники запропонують більш гармонійний макет. Навіть якщо авторський текст був підготовлений у нестандартному форматі, співробітники друкарні зверстають його відповідно до вимог ДСТУ, щодо поліграфічної продукції, і візьмуть на себе збереження книги у PDF-форматі з можливістю додаткового друку за замовленням.  Замовити верстання тексту та дізнатися вартість онлайн можна у розділі меню калькулятори.

Вартість друку книг

Вартість друку книг із PDF легко розрахувати самостійно, скориставшись зручними онлайн-калькуляторами на відповідній сторінці сайту «ТАКИБУК». Додаткова послуга друкарні – безкоштовна доставка готового накладу Новою поштою.

Книжкова друкарня «ТАКИБУК» завжди рада допомогти постійним і новим клієнтам, виконуючи друк книг із PDF на замовлення. Більше інформації про послуги на сайті https://takibook.od.ua/ або дзвоніть за тел. +38 050 555-00-69.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)