Від чого залежить вартість смарт-годинника

Блог876

У пошуках надійного смартгодинника часто виникає питання: чому одні моделі коштують недорого, а ціни на інші варіанти дуже кусаються? Все залежить від багатьох чинників, зокрема функціональності годинника та популярності бренду. Спробуємо розібратися в цьому огляді, що впливає на кінцеву вартість гаджетів та чи варто переплачувати.

Від чого залежить вартість смарт-годинника

Розумний годинник: важливі характеристики

Головна функція класичного годинника – показувати час. А смартмоделі можуть набагато більше. Саме від розмаїття функцій та візуальних особливостей залежить ціна розумного гаджета. Для того щоб вибрати свій варіант, уважно ознайомтеся з ключовими характеристиками:

  • тип дисплея: монохромний, повноколірний, сенсорний;
  • операційна система: Android, Android Wear, iOS, watchOS, Windows;
  • спосіб заряджання: бездротовий, дротовий.

Також умовно розумні годинники розділяються на чоловічі, жіночі та дитячі, які різняться як набором функцій, так і дизайном. У магазині електроніки та побутової техніки Eldorado.ua можна купити смарт годинник вартістю від кількох сотень до десятків тисяч гривень. Представлені моделі відомих торгових марок та бюджетних виробників.

Годинник з індивідуальним характером

Проте найбільш різноманітним та контрастним може бути наповнення гаджета індивідуальними опціями. Найпопулярніші функції, які є майже у всіх моделях смартгодинників: відстеження кроків, пульсометр, тонометр, трекінг сну, будильник, лічильник калорій, контроль активності тощо. Також є моделі з калькулятором, диктофоном, файловим менеджером для роботи з документами, вбудованою камерою чи навіть компасом.

Від чого залежить вартість смарт-годинника – 2

Проте чи не найбільше на ціну таких годинників впливають наявність функції приймання вхідних дзвінків, можливість розраховуватися за покупки за допомогою ультратонкого чипа та здатність відстежувати місце перебування дитини й навіть прослуховувати її дзвінки. Які саме функції будуть потрібними, вибирати саме вам.

Радимо замовляти смартгодинник у надійному магазині та брати до уваги міцність матеріалів і наявність гарантії від виробника. Бо купити можна як пластиковий бюджетний монохромний гаджет за кількасот гривень, так і дорогу модель із керамічним корпусом та можливістю налаштовувати кольоровий дисплей за власними вподобаннями. Головне, щоб покупка вас тішила й була максимально функціональною та довговічною.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)