Дитячі ліжечка: типи та матеріали виробництва

Блог868

Якість сну дитини безпосередньо впливає на її психоемоційний стан, а також здоров'я в цілому. Саме тому кожен малюк потребує повноцінного відпочинку, для чого необхідно підібрати відповідне ліжечко.

Сьогодні ринок представлений великим вибором даних меблів, а існуючі моделі відрізняються за габаритами та конструкцією, матеріалами виробництва та іншими якостями.

Дитяче ліжечко

Основні типи дитячих ліжечок

Серед них варто зазначити такі:

  1. Колиски. Це компактні меблі для новонароджених, призначені для малюків до 6-8 місяців. Як тільки дитина починає ставати на ніжки, від використання колиски варто відмовитись, оскільки це може бути небезпечним.
  2. Ліжечко дитяче типу гойдалки. Для заколисування малюків такі меблі оснащуються спеціальним маятниковим механізмом або полозами. Моделі першого типу дають можливість заколисувати дитину у будь-якому напрямку, а другого – лише у поперечному.
  3. Ліжка-манежі. Оптимальний варіант для використання на дачі. Моделі цього виду легко складаються, що забезпечує їхнє зручне перевезення в багажнику авто. Для постійної експлуатації такі меблі не рекомендовані, оскільки вони не мають жорстких каркасних елементів.
  4. Трансформери. Універсальний варіант для будь-якого малюка, оскільки можна використовувати від дня народження дитини до досягнення нею 16-річного віку. Спочатку такі меблі мають вигляд класичного дитячого ліжечка з висувними ящиками знизу, а зі зростанням дитини трансформується в повноцінний підлітковий диван.

Крім того, чималим попитом користуються традиційні дитячі меблі для сну. Її ключова особливість – наявність відкидної бічної панелі. Це дає можливість поєднати дитяче та доросле ліжка під час дозвілля.

Матеріали виробництва

Більшість моделей дитячих ліжечок виготовляється із натуральної деревини. Це гіпоалергенний матеріал, що відрізняється високою міцністю, практичністю і довговічністю. Вибираючи таку модель, варто переконатися, що її елементи не мають дефектів, а гладкі поверхні.

Також на ринку можна зустріти пластикові дитячі ліжка. Якщо вибір падає на них, то розглядати для покупки варто лише ті вироби, для виготовлення яких використано міцний різновид матеріалу.

Але в будь-якому випадку якість таких меблів має бути підтверджена сертифікатами безпеки та відповідності санітарно-гігієнічним нормам. В іншому випадку слід відмовитися від покупки ліжка, навіть якщо воно підходить за дизайном та іншими властивостями.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)