З чого почалася історія паперового пакету

Блог87

З чого почалася історія паперового пакету

Коли ми йдемо у крамницю, то вже не думаємо, у що будемо пакувати куплені продукти. Ми не хвилюємося, як будемо нести додому сипучі крупи, сіль або цукор. Загальноприйняті правила диктують фасування сипучих товарів у індивідуальні пакети. А колись, направляючись до магазину, потрібно було брати з собою торбинку. Пізніше з’явилася упаковка з паперу, яка значно полегшила задачу покупцям.

Історія пакетів із паперу: від минулого до теперішнього

Перші згадки про паперове пакування подарунків датуються VI століттям. Воно з’явилося практично одразу після винайдення паперу у Китаї. Тоді багаті люди приносили подарунки, загорнуті у новий міцний матеріал.

В Середні віки з’являються перші паперові фабрики у Європі. З тридцятих років XIX століття у Франції почали виготовляти перший пакувальний вощаний папір. Воском його просочували для більшої міцності. А пергаментний папір став винаходом Великобританії у 1853 році. Гофрований картон для пакувальних скриньок з’явився у Сполучених Штатах на три роки пізніше.

Американка Маргарет Найт подарувала світу зручне квадратне днище у пакеті, що зробило його ще зручнішим. Майже сто років назад додана до кулька мотузка зробила його незамінним для пакування різних видів товару.

Зараз купити паперові пакети для пакування подарунка або транспортування куплених продуктів додому не є проблемою. Через перенасичення ринку поліетиленовими кульками, які дуже довго розкладаються, та щорічного збільшення сміття на планеті, паперові пакети поступово стають найпопулярнішим та найвживанішим методом пакування.

З чого почалася історія паперового пакету – 2

В чому переваги паперових пакетів

Крафтовий пакувальний папір виготовляють з деревини механічним або хімічним способом. Щільний та міцний папір широко використовується для виготовлення паперової тари. В чому їхні переваги:

  1. Екологічність. Паперові пакети безпечні для людей і легко утилізуються. Їх можна відправити на переробку. Опинившись у лісі або на березі річки, вони швидко розкладаються, не залишаючи сліду.
  2. Крафтові пакети добре пропускають повітря, що необхідно для довгого зберігання свіжості продуктів.
  3. Гарний естетичний вигляд. Упаковка добре зберігає форму. Просте крафтове забарвлення дозволяє використовувати основу для нанесення логотипів або рекламних слоганів.
  4. Міцність. Папір досить міцний, стійкий до розриву та зносу. Пакети з крученими ручками можуть витримувати навантаження до 10 кг, а з укріпленим днищем – 15 кг.
  5. Універсальність – можна використовувати для продуктів або для промислових товарів. 
  6. Невелика вартість. Найвигідніші гуртові замовлення.

Різноманіття варіантів упаковки

Сьогодні кожний може замовити паперові пакети від Примапак можна у різних розмірах – від 90 до 320 мм завширшки та від 200 до 470 мм заввишки. Легко придбати варіанти зі вставками/ручками та без них.

З чого почалася історія паперового пакету – 3

Виробнича компанія Примапак пропонує своїм замовникам великий вибір крафтових пакетів. Компанія виготовляє під замовлення тару з нанесеним товарним знаком. Вона виконується необхідного розміру за спеціально розробленими ескізами. Можна використовувати як рекламний носій для проведення презентацій та рекламних акцій. Компанія пропонує пакети з логотипом, виконані методом шовкографії або флексографії. Також використовується офсетний друк.

Можна придбати пакети:

  • без ручок;
  • з підсиленими ручками;
  • плоскими;
  • крученими.

Примапак пропонує пакети для стерилізації інструментів, а також саше для кондитерських виробів.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)