ТОП-23 імен, які заборонено давати дітям у різних країнах світу

Блог2461

Які імена заборонено давати дітям у різних країнах світу

Австралія

Тут заборонили такі імена, як Ikea (Ікея), IMac та Бог. З першими двома аргумент простий: назви шведської меблевої компанії та комп'ютера не підходять для дітей. Щодо Бога – тут заборонені всі імена, так чи інакше пов'язані з релігією. Отже, Сатана, Христос чи просто Святий теж під забороною.

До речі, ще в Австралії не дозволили батькам назвати дитину Бонгхед (Bonghead). Влада вважала, що це ім'я перекладається, як «хтось із водопровідною трубою замість голови» і вважали такий варіант образливим.

Які імена заборонено давати дітям у різних країнах світу – 2

Мексика

Рембо, Герміона, Гаррі Поттер – імена літературних та кіногероїв, а також інших вигаданих персонажів дітям давати заборонено. Тут (а ще в Німеччині, Новій Зеландії та багатьох інших країн) під забороною ім'я Адольф Гітлер, яке вважається образливим, і Фейсбук – назва соціальної мережі, яка не має сенсу як ім'я.

Які імена заборонено давати дітям у різних країнах світу – 3

Франція

Нутелла, Фрез (Полуниця) та інші імена, пов'язані з їжею, дітям тут давати заборонено. У найгіршому випадку їх перейменують через суд. Декілька років тому в цій країні під заборону потрапило ім'я Принц Вільям для хлопчиків та Міні Купер для дівчаток, а також усі імена з «Гри престолів».

Китай

Система китайських ієрогліфів дозволяє використовувати для імені будь-який знак, за винятком цифр або знаків іноземної мови. Але кілька років тому батькам заборонили дати дитині ім'я @. Батько наполягав, що вимова цього знака англійською мовою – at – це абревіатура китайського словосполучення ai ta – «люблю його». Місцева влада аргумент не прийняла.

Які імена заборонено давати дітям у різних країнах світу – 4

Швеція

Крім вже згаданої Ікеї, тут не вітаються такі імена, як Лего, Супермен і просто Q, – батькам, які так хотіли назвати дітей, відмовили. А ще тут мешкає хлопчик, якого намагалися назвати Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116. Шведські художники вимагали, щоб їм не заважали самовисловлюватись, проте їх ще й оштрафували.

Саудівська Аравія

У цій країні простим мешканцям заборонено давати дітям імена типу Амір (князь) чи Малек (король). Вони «заброньовані» лише для членів королівської родини. З іншого боку, під забороною іноземні імена.

Цікаві факти

  1. У Німеччині та Данії не схвалюють гендерно-нейтральні імена. Ім'я має чітко характеризувати або хлопчика, або дівчинку.
  2. У Швейцарії не можна як імена використовувати прізвища, імена біблійних негативних персонажів, а також не можна давати хлопчикам жіночі імена і навпаки.
  3. У Великій Британії заборонені імена, що перевищують 100 знаків.
  4. У Малайзії не можна називати дитину на честь чогось, що у природі вважається образливим.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)