Кафи – оригінальні прикраси на будь-який випадок

Блог1031

Бажаючи створити неповторний яскравий образ, не варто забувати про аксесуари. Адже часто навіть непомітні деталі можуть зробити зовнішній вигляд оригінальним і привабливим. А якщо прикраси ще будуть підібрані правильно та зі смаком, тоді вдасться підкреслити свою індивідуальність та переваги зовнішніх даних.

Кафи – оригінальні прикраси на будь-який випадок

Елегантно і вишукано виглядають сережки кафиhttps://ukrzoloto.ua/uk/catalog/serezhky/f/typ-kafy/ аксесуари, виготовлені, як правило, з різних матеріалів, найчастіше з дорогоцінних металів, мають різну форму, розмір та інші особливості. Впевнені в собі жінки не бояться виділитися з натовпу і виглядають чудово. Фахівці магазину Укрзолото пропонують спочатку ознайомитись ближче з представленими прикрасами, а саме – які види бувають і як підібрати кращий варіант.

Кафи відносно нещодавно набрали популярності. Раніше їх можна було побачити у знаменитостей на обкладинках журналів або на червоній доріжці. Сьогодні сережки стали доступними для всіх бажаючих модниць, які прагнуть бути у тренді та виглядати яскраво.

Кафи відрізняються від звичних нам сережок тим, що вони кріпляться не на мочку вуха, а на всю вушну раковину. А прикріплюються, завдяки спеціальним затискачам, які щільно утримують навіть великий виріб. У той же час, прикраса практично не відчувається на вусі і не доставляє дискомфорту при носінні.

Матеріали та види каф

Серед різноманітності модельного ряду, будь-яка модниця без труднощів зможе вибрати прикрасу, що підходить їй за смаком та призначенням. Розглянемо докладніше види:

  1. Найпоширеніший вибір моделі на сьогоднішній день серед представниць прекрасної половини – це кріплення за допомогою манжету. Він щільно прилягає до вуха зверху та по центру, не даючи можливості зміщуватися.
  2. Сережки у формі дужки. Надійний варіант, причому майже непомітний із боку.
  3. Кафи, для носіння яких потрібен вушний прокол. Тут нижній елемент прикріплюється до мочки вуха, як стандартне сережка, а верхня частина кріпиться за допомогою манжета. Таке кріплення вважається особливо міцним і має більшу кількість варіантів конструкцій, якщо порівняти з іншими виробами.
  4. Сережки із недорогоцінних сплавів. Їхня головна перевага – доступна ціна, тому багато хто без проблем може собі дозволити цю дивовижну прикрасу, тим самим тішити себе і оточуючих. Перед тим, як купити такі кафи, важливо звернути увагу на їх якісні характеристики.
  5. Вишукані моделі, виготовлені зі срібла, стануть чудовим доповненням як вечірнього, так і повсякденного образу. За бажання створити яскраве незабутнє враження, найкраще придбати золоті кафи. Це безпрограшний варіант для будь-якого заходу.
  6. Особливого блиску та елегантності додає дорогоцінне каміння. Інкрустовані моделі неодмінно стануть основним акцентом образу.

Кафи – оригінальні прикраси на будь-який випадок – 2

Вибір у будь-якому випадку індивідуальний, тому фахівці Ukrzoloto радять враховувати власний смак та побажання.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)