Сміливий їжачок (Богдан Коваль)


Сміливий їжачок (Богдан Коваль) Колись в одному старому лісі мешкало дуже багато звірів. І був у них звичай щовесни обирати найсильнішого та дарувати щасливцю золоту медаль. Щоправда, ось уже ціле десятиліття незмінним переможцем залишався тигр Тім. Смугастий був настільки грізним супротивником, що багато звірів просто не наважувалися вступати з ним у бій.
– Коли знайдеться сміливець, який зможе мене перемогти, віддам йому золоту медаль і найкращу з власних територій! – оголосив тигр, аби заохотити якомога більше мешканців.
Цю новину сороки рознесли по всьому лісі. Почув про наміри Тіма і їжачок Колючка.
– Візьму і я участь у поєдинку.
Настав вирішальний день, і у призначений час тварини зібралися на найбільшій галявині. Першим у бій із тигром вступив ведмідь, але вже за хвилину був переможений. Так само легко Тім завдав поразки й кабанові, й вовкові, й лису. Здавалося, вже ніхто не наважиться помірятися силою зі смугастим. Однак із натовпу сміливо вийшов Колючка:
– Я готовий поборотися з тобою, тигре!
У відповідь Тім посміхнувся:
– Мені ще тільки комашки й не погрожували.
Смугастий розігнався і з усієї сили замахнувся на їжачка. Тваринка ж миттю згорнулася клубочком, настовбурчивши свої голки. Що тільки не робив тигр, аби звільнитися від набридливої кульки, що просто вросла колючками в лапу. Їжачок відпустив Тіма тільки тоді, коли той почав благати:
– Я віддаю тобі золоту медаль, оскільки визнаю переможцем!
Ось так кмітливий Колючка, скориставшись своїми, здавалося б, незначними перевагами, зумів здолати наймогутнішого звіра.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)