Найкращі інтер'єр квартир у Києві

Блог918

Дизайн інтер'єру квартири або будинку – це дуже відповідальне заняття, якому варто приділити особливу увагу, адже від нього залежатиме комфорт та затишок у вашому домі. Якщо ви точно знаєте, чого ви прагнете у стилістичному та функціональному плані, і чітко можете собі уявити завершений варіант, покладайтеся на своє бачення та фантазію! Якщо ж ви тільки приблизно знаєте, чого хочете від ремонту вашої оселі, у вас є ідеї дизайну та декору квартири, але ви не впевнені, як втілити їх у життя, або ж площа житлового простору ускладнює стан речей і ваша грандіозна задумка не поміщається в маленьку кімнату чи квартиру – вам потрібен хороший дизайнер інтер'єру! Якщо замовити професійний дизайн інтер'єра Київ, ви зможете втілити свої найсміливіші ідеї в реальність!

Найкращі інтер'єр квартир у Києві 3

Колір – важливий аспект правильного інтер'єру

Важливим завданням для дизайнера є правильна добірка палітри кольорів. Колір грає одну з провідних ролей у всьому дизайні інтер'єру та служить потужним дизайнерським інструментом як в архітектурі простору, так і в частинах інтер'єру. Колір допомагає звузити або розширити простір, надати йому спокою або руху, зробити кімнату спокійнішою і комфортнішою або стресовою або драматичною. Кольорова палітра, як і багато іншого, складається із загальних описів побажань замовника та вибором самого дизайнера для реалізації задуму. Кожен колір підбирається з урахуванням простору, стилю, особистих особливостей інтер'єру та місця.

Кілька порад як вибрати дизайнера інтер'єру

При пошуку дизайнера інтер'єрів багато хто покладається на рекомендації знайомих і друзів, але тут варто бути обережним, адже ваші смаки та цінові категорії можуть не збігатися. Інший поширений і дуже зручний варіант – звернутися до студії дизайну інтер'єрів. В інтернеті можна знайти безліч сучасних дизайн студій та бюро та вибрати ту, яка підійде вам по всіх категоріях. Розпочати можна хоча б зі студії NewDesign.

Якщо вам потрібна консультація або допомога у складанні дизайн-проекту квартири, але найняти професіонала вам не по кишені, скористайтесь допомогою фахівця-початківця – його послуги обійдуться вам недорого. Однак не варто думати, що якість роботи при цьому буде на низькому рівні. Для фахівців-початківців, які ще не напрацювали вражаючого портфоліо, кожен проект на вагу золота, тому Вам і Вашому проекту, безумовно, буде приділено багато уваги.

Переглядайте профілі найкращих інтер'єр дизайнерів у місті Київ:

  • читайте відгуки;
  • оцінюйте портфоліо та фото реалізованих проектів;
  • контактуйте зі спеціалістами, роботи яких Вам більше всього припали до душі.

Дизайнерський інтер'єр – хороший спосіб сзробити свою домівку стильною та не схожою на жоден інший дім. Пропонуємо Вам розглянути кілька цікавих варіантів домашнього інтер'єру:

Найкращі інтер'єр квартир у Києві Найкращі інтер'єр квартир у Києві 2


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)