«Я люблю тебе»: 19 способів сказати це дитині

Блог1104

Зрозуміло, що батьки дуже люблять своїх дітей. Але, на жаль, далеко не всі вміють показати свою сердечну прихильність. Багато хто вважає, що дитина і так знає, що мама та тато її люблять, і зайві «мімішності» ні до чого. Ось критикувати, наставляти, лаяти – будь ласка, це ми завжди можемо. А висловити любов – проблема.

Ми зібрали 20 способів показати свою любов малюкові, а якими користуєтесь Ви?

 1. Влаштуйте вдома казку: спорудіть курінь з подушок та ковдр, або будиночок під столом, одягніть карнавальні костюми або просто затишні піжами. Візьміть ліхтарик та почитайте разом цікаву книжку – тільки ви та ваші діти.
 2. 19 способів сказати дитині, що любите її

 3. Напишіть дитині записку із побажаннями успіхів, просто зі фразою «люблю тебе» тощо. Записку можна приклеїти на дзеркало у ванній, покласти в кишеню, портфель серед зошитів.
 4. Перегляньте разом сімейний фотоальбом, особливо ті фото, на яких дитина ще зовсім крихітка. Розкажіть їй про те, якою вона була, і обов'язково захоплюйтесь нею зараз – «Ось який ти виріс (виросла)! Мамина гордість!».
 5. Сходіть з малюком на прогулянку в парк і вдосталь повеселіться разом з ним. Обов'язково пограйте з дитиною в ті ігри, які їй подобаються.
 6. Випікайте разом з дитиною печиво або пиріг. Такі спільні приготування запам'ятовуються протягом усього життя.
 7. Дозволяйте дитині іноді повеселити. А ще краще – побешкетуйте разом. Наприклад, після літнього дощу побігайте по калюжах, восени – по опалому листю, а взимку пограйте в сніжки.
 8. Дозвольте дитині пограти трохи довше, ніж зазвичай. Нехай подивиться з вами фільм чи пограйте разом у настільні ігри.
 9. Робіть дитині сюрпризи – незаплановано сходіть кудись (у кіно, кафе, дельфінарій тощо).
 10. Приготуйте дитині на сніданок щось незвичне. Або накрийте святковий стіл для його повернення зі школи. Нехай родзинкою будуть улюблені страви вашого малюка.
 11. 19 способів сказати дитині, що любите її – 2

 12. Зробіть разом з дитиною скриньку для її скарбів і регулярно поповнюйте її новими експонатами.
 13. Завжди зустрічайте малюка з усмішкою, обіймайте його, цілуйте і говоріть про те, як сильно скучили.
 14. Напишіть дитині лист (це зараз така рідкість) і надішліть поштою.
 15. Влаштуйте веселу фотосесію. Позуйте та фотографуйте один одного так, щоб фотографії вийшли смішними. Потім перегляд цих фото принесе чимало задоволення вашій дитині. Захопіть на прогулянку термос із чаєм та печиво, влаштуйте невеликий пікнік.
 16. Найчастіше питайте малюка про те, чого б йому найбільше хотілося. Це допоможе вам у виконанні його дитячої мрії.
 17. Дозвольте дитині поспати у батьківському ліжку. Спіть поряд, міцно обійнявши його.
 18. Візьміть малюка в магазин за продуктами, порадьтесь з ним при виборі продуктів. Дайте йому право вибору: дуже приємно знати, що твоя думка щось означає.
 19. 19 способів сказати дитині, що любите її – 3

 20. Розкажіть дитині казку перед сном. Казку напишіть самі, і нехай головним героєм буде ваш малюк.
 21. Якщо дитина захворіла, залиштеся вдома, закутайтеся разом у теплий плед, подивіться мультики, влаштуйте чаювання з малиновим варенням.
 22. Купіть що-небудь дитині (іграшку або щось смачне), сховайте вдома і пограйте в холодно – гаряче (якщо дитина далеко від мети, говоріть холодно, підходить ближче – тепліше, зовсім поруч зі скарбом – скажіть «гаряче!»).

Щоб показати дитині, як сильно ви її любите, потрібно самому хоч на мить повернутися в дитинство, згадати, чого хотілося вам. Прислухайтеся до бажань вашого малюка, виконуйте їх. А головне, це має бути несподівано. Адже діти так полюбляють сюрпризи!


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)