Друзі (Лепетень Ілля)


Друзі (Лепетень Ілля) Зайчик та Їжачок товаришували з дитинства, завжди допомагали один одному, були справжніми друзями. Одного разу Зайчик та Їжачок прогулювалися лісом. Вони йшли, розмовляли, цікавилися усім навколо, аж поки не заблукали.

Вже й стемніло в лісі, а друзі все блукали та й блукали, ніяк не могли знайти правильну стежку. Чим далі, тим страшніше й моторошніше ставало їм.

Після довгих і марних спроб вибратися з лісу, вони стомилися й вирішили переночувати під старим дубом. Їжачок зарився в опале листя, а зайчик ліг поруч. Вночі на полювання вийшла Хитрунка-Лисичка, побачила вона Зайчика, що спить під деревом, підійшла й тихенько забрала його до себе в нірку. Раділа Хитрунка, що ніхто не бачив де дівся Зайчик, адже Їжачка вона не помітила. Вранці прокинувся Їжачок і кинувся шукати друга, але пошуки були марними. Тоді він попросив сороку, щоб та рознесла новину по лісу. Прибігла на допомогу Білочка та й каже: "Чула, що зник твій друг. Я допоможу тобі його шукати, адже друзів не лишають у біді!"

Прийшли на поміч Їжачку та Білочці майже всі жителі лісу, тільки Лисички не було. В усіх закрався сумнів – чи не скоїла цей злочин Лисичка. Пішли до лисиччиної нірки тай питають: "Лисичко, а чи ти чула, що Зайчик зник?"

"Ні! Нічого не чула, нічого не знаю, нічого не бачила!" – заметушилася лисичка.

І всім стало зрозуміло, що це зробила саме вона. Їжачок увірвався в нірку і знайшов там свого друга.

Всі звірі лісу зрозуміли наскільки важливо мати справжніх друзів, які ніколи тебе не залишать у біді і завжди прийдуть на допомогу.

Лепетень Ілля, 9 років, м. Сміла Черкаської обл.


Комментариев: 2 RSS

Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)