Друзі (Лепетень Ілля)

***

Друзі (Лепетень Ілля) Зайчик та Їжачок товаришували з дитинства, завжди допомагали один одному, були справжніми друзями. Одного разу Зайчик та Їжачок прогулювалися лісом. Вони йшли, розмовляли, цікавилися усім навколо, аж поки не заблукали.

Вже й стемніло в лісі, а друзі все блукали та й блукали, ніяк не могли знайти правильну стежку. Чим далі, тим страшніше й моторошніше ставало їм.

Після довгих і марних спроб вибратися з лісу, вони стомилися й вирішили переночувати під старим дубом. Їжачок зарився в опале листя, а зайчик ліг поруч. Вночі на полювання вийшла Хитрунка-Лисичка, побачила вона Зайчика, що спить під деревом, підійшла й тихенько забрала його до себе в нірку. Раділа Хитрунка, що ніхто не бачив де дівся Зайчик, адже Їжачка вона не помітила. Вранці прокинувся Їжачок і кинувся шукати друга, але пошуки були марними. Тоді він попросив сороку, щоб та рознесла новину по лісу. Прибігла на допомогу Білочка та й каже: "Чула, що зник твій друг. Я допоможу тобі його шукати, адже друзів не лишають у біді!"

Прийшли на поміч Їжачку та Білочці майже всі жителі лісу, тільки Лисички не було. В усіх закрався сумнів – чи не скоїла цей злочин Лисичка. Пішли до лисиччиної нірки тай питають: "Лисичко, а чи ти чула, що Зайчик зник?"

"Ні! Нічого не чула, нічого не знаю, нічого не бачила!" – заметушилася лисичка.

І всім стало зрозуміло, що це зробила саме вона. Їжачок увірвався в нірку і знайшов там свого друга.

Всі звірі лісу зрозуміли наскільки важливо мати справжніх друзів, які ніколи тебе не залишать у біді і завжди прийдуть на допомогу.

Лепетень Ілля, 9 років, м. Сміла Черкаської обл.

Будь ласка, залиште свій відгук!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Відгук буде опублікований після перевірки модератором :)

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)