Чому маленькі діти схильні до частих захворювань та як цього уникнути

Блог582

Чому маленькі діти схильні до частих захворювань та як цього уникнути

Є кілька причин, чому маленькі діти схильні до частих захворювань. Багатьом батькам доводиться часто звертатися до лікарів. Зміцнення імунітету і введення режиму можуть бути способами, які дозволять зберегти здоров'я.

Чому часто хворіють маленькі діти

Організми дорослої людини та маленької дитини дуже різні. У дітей тільки все формується, й імунітет зокрема. Тому після одужання, може настати нове нездужання. Часті захворювання вважаються такими, якщо за рік дитина переносить ГРЗ не менше 4-6 разів. Особливо це стосується дітей від 1 рочку до 3 років.

У маленьких дітей до 6 місяців захист від захворювань відбувається за рахунок антитіл мами, які вони отримали ще в утробі. Але потім їхня кількість зменшуватиметься, і мають виробитися власні. Далі імунітет почне справлятися з вірусами, що зустрічаються, і виробляти до них свій захист. А оскільки їхніх видів дуже багато, то й дитина часто хворіє.

Для повного одужання має минути час, а мами поспішають знову віддати дитину до дитячого садочка або виходять із нею в громадські місця. Недостатньо перечекати гострий період. Після одужання необхідно ще 5-7 днів, щоб зміцнів імунітет. Інакше може утворюватися ланцюгова реакція: під час захворювання імунітет знижується, а наступне не дає йому зміцніти, ще більше погіршуючи справу.

Дорослішаючи, дитина набуває стійкішого імунітету і не буде часто хворіти. Але щоб їй допомогти залишатися здоровою, потрібно усунути дисбаланс зовнішнього впливу і розвитку організму.

Чому маленькі діти схильні до частих захворювань та як цього уникнути – 2

Як усунути часті захворювання в маленької дитини

Дорослішання малюка – це швидкий етап, на якому йому доводиться знайомитися зі світом. І не тільки зовнішнім, а й з усіма його проявами у вигляді мікробів, бактерій і вірусів. Якщо дитину підготувати, то підвищується імунітет, який допомагає їй протистояти захворюванням.

Що допоможе маленьким дітям не захворіти:

  • режим убереже нервову систему, якщо своєчасно настає сон, неспання, є їжа;
  • харчування, що складається з правильно підібраних продуктів відповідно до віку дитини. Повинні бути присутніми овочі, фрукти, що забезпечують необхідними вітамінами;
  • фізична активність;
  • прогулянки на свіжому повітрі;
  • одяг із натуральних тканин;
  • провітрювання приміщень, де перебуває дитина.

Деякі батьки закутують своїх дітей, намагаючись захистити їх від холоду. Але в цьому має бути міра, тому що терморегуляція в них ще нестабільна. Діти швидше перегріваються, а потім будь-який подих вітру легко викликає застудні захворювання. Збуднику вірусу легше закріпитися і почати свою діяльність. Якщо зміцнювати імунітет, він витримує навантаження і стоїть на захисті здоров'я.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)