10 причин, чому важливо читати дітям книги

Блог2307

10 причин, чому важливо читати дітям книги

Для найменших дітей, котрі ще навіть не навчилися говорити, читання книг є цілим комплексом різних дій. Тут ви разом розглядаєте картинки, розповідаєте, що зображено. Дитина вчиться розглядати, помічати деталі та слухати. У малюка розширюється кругозір, з'являється розуміння предметів та дій. До того ж читати книги онлайн – це спокійне і корисне дозвілля, яке чудово готує маленького кроху до сну.

Крім цього, існує ще щонайменше 10 причин, навіщо читати дитині книги:

  1. Читання дітям позитивно впливає на розвиток творчих здібностей. Завдяки такому заняттю розвивається фантазія та уява у малюка. Під час цього процесу дитина представляє персонажів та події по-своєму. У мультиках та фільмах вже є готова картинка та образ, тому тут вже фантазувати не доводиться.
  2. Читаючи малюку, не залишається осторонь і моральне виховання. Маля приміряє на себе образ героя, переживає разом з ним, вчиться відрізняти хороше від поганого, добре від злого. Іноді у дитини навіть можуть виникнути суперечливі емоції, і вона може попросити батьків перечитувати одну й ту саму розповідь, доки у неї не сформується власна точка зору.
  3. Малюки, яким батьки часто читали книги, у майбутньому швидше здатні навчатися самостійно читати, а успіхи в школі стають значно вищими.
  4. Читання сприяє розвитку мови, поповнює словниковий запас та розширює кругозір.
  5. Читати дітям означає вчити їх аналізувати, розмірковувати. Читання допомагає розвивати логічне мислення, вчить розуміти причинно-наслідковий зв'язок.
  6. Читання – це чудовий спосіб покращити взаємини з дитиною. А проводячи таким чином з дитиною дозвілля, теплі спогади залишаться на все життя.
  7. Ще один важливий плюс у читанні дитині – це розвиток інтелекту та грамотності. Маля вже з раннього віку чує правильну мову, обороти, вчиться мислити і висловлювати свої думки правильно.
  8. Читання книг чудово тренує пам'ять, що значно допоможе у засвоєнні шкільної програми, а потім і у ВНЗ.
  9. Якщо читати дитині на ніч добру казку, вона швидше засинає, а сон стає міцнішим і здоровішим.
  10. Діти, яким батьки прищепили любов до читання, завжди знайдуть для себе корисне та захоплююче заняття. Для них найкращим дозвіллям стане прочитання книги, ніж, наприклад, марна трата часу в інтернеті.

Починайте читати дитині якомога раніше, адже читання відмінно розвиває творчі здібності у дітей!


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)