Заєць, курка й тигр (в’єтнамська казка)

***

Заєць, курка й тигр (в'єтнамська казка)Заєць, курка й тигр домовились гуртом жити й працювати. Першого дня заєць і тигр косили траву, щоб було чим, покрити хату, а курка хазяйнувала вдома, варила їсти.

Поприбирала курка в хаті та в дворі, тоді заходилася варити рис. Потім нагріла казанок води, сіла над ним і просто в воду знесла яйце.

– Куд-куда! – радісно закудкудакала курка.

Ледве яйце встигло зваритися, як прийшли з поля заєць і тигр. Вони дуже стомилися і зголодніли, і обід їм дуже сподобався. Заєць досі ніколи не бачив яєць, а назавтра була його черга варити їсти. І він заходився розпитувати курку, як вона готувала таку страву.

Взавтра вони теж устали рано, щоб іти на поле. Тигр і загадує зайцеві:

– Звари такий самий смачний обід, як учора курка зварила.

– О, це дуже просто! – відповів заєць.

Тигр і курка пішли на поле, а заєць зробив так, як казала курка.

Та тільки-но він примостився над казаном, як повернувся тигр – голодний-голоднющий. Побачив тигр, куди ото моститься заєць,– а тигр знав, що зайці не несуться,– і дуже розсердився. Схопив зайця та й ну його бити! А потім так ударив зайцем об землю, що в бідолахи аж губа тріснула.

Будь ласка, залиште свій відгук!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Відгук буде опублікований після перевірки модератором :)

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)