Кожен українець прагне відобразити якомога більше любові та турботи про свою рідну державу. Один з методів це зробити – поринути у світ гарних жіночих вишиванок, які представлені в українських виробників у великому різноманітті стилів вишивання та кольорах.
Як носити вишиванку
При створенні будь-якого образу на початку дня, ми спираємося на базові речі, які вже є у шафі. Від них ми завжди відштовхуємося та маємо у своїй голові певні луки, які хочемо втілити у життя. Якщо ви хочете впровадити вишитий одяг у свій повсякденний гардероб, тоді вже маючи впевнений базовий набір речей, вам не буде важко підібрати під неї низ. Серед таких елементів є:
- Джинси різних кольорів. Вони стали найпопулярнішим елементом гардероба за останнє століття. Джинси зручні, універсальні та завдяки різноманіттю їх кольорів, підходять як для створення строгого дрес-коду, так і для вільного або святкового. Сині, голубі, сірі або чорні та навіть білі – всі джинсові вироби цих кольорів ви можете поєднувати з вишиванкою. В залежності від ваших особистих смаків, поєднуйте ті кольори, які здаються найгармонічнішими для вас. Ці два вироби в будь-якому випадку будуть виглядати разом гарно, адже вони виготовлені з натуральних матеріалів, тому пасуватимуть один до одного з боку текстури та стилю тканини.
- Класична спідниця або штани. Особливо якщо у вас дрес-код на роботі або в навчальному закладі, змінити класичну білу сорочку на волинську вишиванку, яка виконана переважно у пастельних кольорах, буде дуже доречно. В наш час вишиванка – це новий дрес-код, який при розумному поєднанні можна вважати за діловий одяг. Головне – це відсутність на виробі дуже яскравих кольорів. Ми звикли уявляти собі вишиванки з яскравою червоною калиною або візерунком у синьо-жовтих відтінках, проте існує безліч напрямків та стилів вишиванки, які сильно відрізняються між собою. Для кожної події, не в залежності від її офіційності, ви зможете підібрати ту, яка буде доречна.
На сайті https://svarga.ua/ ви знайдете вишиванки з різних куточків України, які виконані як у класичних кольорах, так й у яскравих. Найпопулярнішими з сорочок є: київська, карпатська, подільська та волинська вишиванка. Також доволі цікавою є гуцульська сорочка, яка виконана з використанням земельних кольорів, таких як хакі, бордо, бежевий. Ці кольори стильно буде поєднувати зі спортивним одягом або штанами карго відповідних відтінків до верху.
Українські майстри завжди виготовляють вишиванки з натуральних матеріалів, адже вони несуть у собі природню енергетику. Переважно зустрічаючи у мотивах вишивки гілки, квіти, листя та інші елементи матінки природи, ви будете ближче до неї та відчувати себе затишно в екологічному матеріалі сорочки.