Вій


Вій (казка)

Де живе

Де живе У дрімучому густому пралісі.

Родичі

Родичі Кельтський Балор зі згубним оком і гноми (вважається, що Вій — головний начальник усіх гномів).

Родинний стан

Родинний стан Неодружений.

Зовнішній вигляд

Зовнішній вигляд Грізний клишоногий дідок, схожий на великий кострубатий пень. Дебелі руки й ноги Вія оповиті корінням, тулуб укритий посохлими грудками землі. Повіки й брови висять мало не до землі й настільки важкі, що стариган не може розплющити очей. Отож повіки Вію піднімають кілька помічників залізними вилами. Очі в чудовиська величезні й пронизливі — саме в них міститься його страшна сила. Голос у цієї істоти замогильний, долинає ніби з-під землі.

Здібності

Здібності Одним поглядом убиває людей, спопеляє міста й села. За іншою версією, Вій своїм лихим оком не вбиває, а лише знімає дію всіх оберегів, і нечиста сила знищує людину.

Рід занять

Рід занять Вважається, що злі духи не можуть бачити живих людей, тому вони використовують Вія як провідника, який вказує на них.

Друзі

Друзі Чорти і всіляка нечисть.

Вік

Вік 500 років.

Це цікаво

Це цікаво Гадають, що ім’я Вій походить від слова «вії». Хоч цей дідуган і наганяв жах, проте був надзвичайно справедливий. Як володар пекельного царства він судив різних лиходіїв, і підкупити його було неможливо. Сонячного світла Вій не любив, тому завжди жив під землею.

Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)