Баба Яга Костяна нога

***
Переглянуто: 3693Відгуки: 0
Галерея казкових героїв

Баба Яга Костяна нога Хатинка на курячих ніжках

Ім'я: Яга

По-батькові: Йожкіна.

Прізвище: Костяна нога.

Дата народження: бабуся досить ретельно приховує свій справжній вік =)

Рід занять: чаклунка.

Адреса проживання: Темний-темний ліс, галявина біля старого дуба з золотим ланцюгом.

Трішки про бабусю Ягусю:

Про молоді роки Яги відомо лише те, що вона навчалася в "Лісовій академії чарівниць та чарівників". Наразі ж вона – старенька бабуся, яка полюбляє чаклувати. В результаті виконання одного дуже невдалого закляття, бабуся перетворила свою праву ногу на костяну. Відтоді її і почали називати "бабуся Яга Костяна нога".

За транспорт бабусі Ягі слугує дерев'яна ступа та чарівна мітла. Особливо бабуся полюбляє нічні польоти, коли її ніхто не може побачити. Також старенькій подобається перетворювати злих людей на різних тваринок та пташок.

Бабуся живе в лісі та майже ні з ким, окрім звірів, не спілкується. Є у неї улюленець – кіт Баюн, який кожного вечора розповідає старенькій казочки.

Мешкає Яга у чарівному будиночку на курячих лапках. Хоча вона і не часто спілкується з людьми (мабудь тому, що не кожен до неї й дорогу знайде), але полюбляє допомагати подорожнім, які заблукали чи потрабили в яку іншу біду.

Будь ласка, залиште свій відгук!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Відгук буде опублікований після перевірки модератором :)

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)