Гном


Гноми

Інші імена

Інші іменаЦверг, дворг, темний альв, маленькі чоловічки, підгірний народець.

Де живе

Де живутьПід землею, у горах — там, де є руда, у лісі або ж усадку.

Родинний стан

Родинний станПрипускають, що гноми одружуються. Жінки-гноми носять не бороду, а симпатичні бакенбарди.

Родичі

РодичіГремліни, карлики.

Зовнішній вигляд

Зовнішній виглядГноми дуже схожі на людей. От тільки всі вони коротуни — на зріст як дитина чи навіть менше, з палець. Голова у гномів завелика проти тіла, а обличчя кумедне, зморщене. Кожен гном пишається своєю красивою довгою бородою — рудою, чорною або ж сивою. Ноги у гномів звичайні, коротенькі, дехто з них ходить на цапиних ніжках або гусячих лапках. Зазвичай гноми вдягаються у вузькі коричневі жупанчики з каптурами.

Характер

ХарактерУсі гноми, хоч добрі, хоч лихі, цінують справедливість і працьовитість, вважають, що кожна річ має свою ціну. Якщо ти хвалько чи брехун — гном тобі не друг. Натомість люб’язних і чемних людей гноми обдаровують різними чарівними предметами. Загалом гноми дуже вразливі, їх легко скривдити, деякі з них сварливі й вередливі.

Здібності

ЗдібностіГадають, що гноми — найкращі гірники у світі. Вони першими навчилися добувати руду й плавити метали. Ці чоловічки чудово знаються не тільки на металах, але й на камінні (особливо коштовному); можуть розповісти людині, де саме в землі заховані самоцвіти. Уміють будувати складні машини, навіть літальні апарати. Володіють таємним знанням, можуть бачити минуле й провіщати майбутнє. Уміють розмовляти мовами людей, тварин і рослин.

Рід занять

Рід занятьОхороняють скарби. Вправні ремісники й ковалі. З гном’ячої сталі — найміцнішого у світі матеріалу — кують чарівні мечі й інші речі, висікають руни на каменях або металі. Знамениті вироби гномів — спис бога Одіна, молот Тора, Ескалібур — меч короля Артура й ланцюги, якими було скуто лютого вовка Фафніра.

Улюблена їжа

Улюблена їжаХарчуються рибою і грибами, овочами й хлібом.

Вік

ВікЖивуть значно довше за людей — приблизно 200 років.

Це цікаво

Це цікавоНайвідоміший із гномів — карлик Андварі, охоронець золотого скарбу. Якщо гном на власні очі побачить, як ти переможеш дракона, то не тікатиме при зустрічі. Імовірно, тобі навіть пощастить заприятелювати з ним.

Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)