Велетень


Велетні

Інші імена

Інші іменаГекатонхейр, огр, циклоп, гігант, Лихо Однооке.

Де живе

Де живутьУ величезних казкових палацах серед непрохідних лісів. Житло прикрашає кістками своїх жертв. Деякі велетні живуть на небі поміж білих хмаринок, інші будують собі хати із солодощів, щоб смачним запахом заманити дітлахів і з’їсти їх.

Родинний стан

Родинний станОдружуються велетні дуже рідко. Коли й беруть шлюб, то тільки з добросердими простими жінками, які завжди намагаються врятувати героїв від своїх чоловіків.

Зовнішній вигляд

Зовнішній виглядВеличезна істота (20-40 м на зріст), схожа на людину. При боці носить чималу дерев’яну довбню. Деякі велетні мали багато рук і тільки одне око. В інших було по сто рук і по п’ятдесят голів.

Здібності

ЗдібностіВолодіє магією, за бажанням може перетворитися на будь-яку тварину або навіть на гору. Має неабияку силу, може однією рукою вивернути скелю. Ковалі-циклопи кують чарівні блискавки-перуни.

Рід занять

Рід занятьЧинить розбій — викрадає мандрівників, що заблукали, щоб їх з’їсти. Більш мирні велетні розводять овець.

Вік

ВікОдні велетні були безсмертні й жили від початку часів, інші гинули через власну дурість. Наприклад, прагнучи довести, що вони всемогутні, перетворювалися на мишу й потрапляли в пазурі котові.

Це цікаво

Це цікавоКмітливий герой завжди придумає, як обвести велетня навколо пальця, і тоді здобуде винагороду — викрадену царівну ще й скарби на додачу. Коли гуркоче грім, а дощ навіть не накрапає, то це зовсім не грім, а могутнє громове хропіння велетня.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)