Гремлін


Гремліни

Де живе

Де живутьПід землею, неподалік від механізмів, або ж власне в механізмах, техніці, приладді. Часто мандрує, риючи підземні тунелі.

Родинний стан

Родинний станМолоді гремліни не мають статі. Коли ж дорослішають, то перетворюються або на чоловіків, або на жінок і тоді вже одружуються. Гремліни-жінки називаються фінфінели.

Родичі

РодичіДомовик, гном.

Зовнішній вигляд

Зовнішній виглядМаленькі капосні волохаті істоти з великими вухами, а деякі — ще й із ріжками. Між пальцями ніг мають перетинки, наче в жаби, завдяки яким можуть нечутно ступати навіть по підлозі, що скрипить. Зіниці у гремлінів вузенькі, схожі на котячі.

Характер

ХарактерГремліни дуже люблять робити шкоду, але їх можна улестити за допомогою пива й машинної оливи. До людей вони ставляться приязно, проте через бешкетний характер можуть зіпсувати побутову техніку.

Здібності

ЗдібностіГремліни — пречудові механіки, у давнину до їхніх порад дослухалися найвидатніші винахідники, тому й створювали геніальні машини. Наприклад, американські гремліни допомогли Бенджаміну Франкліну провести успішні досліди з електрикою, а шотландські підказали Джеймсу Ватту, як сконструювати паровий двигун. Коли ж люди привласнили всі успіхи в розвитку техніки, гремліни образилися й відтоді заприсяглися капостити людям.

Рід занять

Рід занятьДратується через побутову й промислову техніку, яка заважає йому спокійно жити, тому всілякими способами намагається її пошкодити. Вважається, що всі несправності, хоч у наручному годиннику, хоч у космічному кораблі, — це витівки гремлінів.

Улюблена їжа

Улюблена їжаДеякі гремліни обожнюють ласувати...поштовими марками!

Вік

ВікБлизько 50 років.

Це цікаво

Це цікавоГремліни дещо схожі на карликових довгоп'ятів — чудернацьких маленьких звірят, які живуть на острові Сулавесі.

Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)