Сфера digital-маркетингу: огляд найперспективніших сучасних професій

Блог219

Сфера digital-маркетингу – огляд найперспективніших сучасних професій

Із розвитком інтернет-продажів закономірно зріс і попит на фахівців з маркетингу нового цифрового покоління. Вони мають володіти не лише класичною маркетинговою базою, але й розумітися на технічній складовій просування в інтернеті.

Тим, хто хоче залишитися затребуваним спеціалістом, або опанувати нову сферу, стануть в пригоді онлайн-курси від академії інтернет-маркетингу Webpromoexperts. Дізнатися про сучасні тенденції маркетингу та записатися на навчання можна за посиланням https://webpromoexperts.net/ua/. А тим часом розглянемо, яку саме професію можна вибрати.

Сфера digital-маркетингу – огляд найперспективніших сучасних професій – 2

Інтернет-маркетолог

Вершина ієрархії в диджитал-маркетингу. Спеціалістом такого класу важко стати одразу. Спершу доведеться пройти кілька нижчих щаблів, щоб опанувати базу генерування, формування та просування контенту та товару. Завдання фахівця – розробити стратегію просування, згуртувати команду навколо її виконання та реалізувати плани.

Ця керівна посада вимагає стратегічного мислення, системного підходу до роботи, сміливості нести відповідальність за проєкт і команду.

SEO-менеджер

Відповідальний за SEO займається адаптацією сайтів до вимог пошукових систем з метою виведення їх у топ видачі. Завдяки старанням SEO-фахівця із сайту-новачка можна зробити популярний портал та привабити таким чином велику цільову аудиторію.

Спеціаліст має розумітися на технічній складовій функціонування сайту, знати актуальні вимоги пошукових систем, розумітися на генеруванні контенту, щоб ефективно проводити контентну, технічну та зовнішню оптимізацію.

SMM-фахівець

Спеціаліст з SMM це ніби посередник між аудиторією (у соціальних мережах та на медіа майданчиках) і компанією. Він розробляє план і заходи з просування продукту безпосередньо до споживача. Для цього фахівець комунікує з цільовою аудиторією, розробляє вимоги до контенту, генерує ідеї візуалу, дизайну, політику комунікації, оцінює ефективність обраної тактики.

Сфера digital-маркетингу – огляд найперспективніших сучасних професій – 3

PPC-фахівець

Майстер онлайн-реклами, успіх якого залежить від відгуку споживачів на створений ним запит. Фахівців цієї професії ще називають тагетологами та контекстологами, оскільки їх задача полягає в оптимізації реклами:

  • її контексту;
  • часу та місця презентації;
  • вибору адресатів показу.

Таргетолог бере участь у створенні рекламного контенту, займається його супроводом та оцінює результативність.

Influence-маркетолог

Яскравий приклад авторитетної особи – найкраща реклама для просування товару чи послуги. Influence-маркетолог займається пошуком популярних медійних авторитетів, інфлюенсерів, які б могли прорекламувати бізнес-продукт. Налагоджує з ними співпрацю та створює контент на основі плідної співпраці.

Копірайтер

Робота копірайтера – це водночас результат взаємодії всіх попередніх професій і відправна точка у просуванні продукту. Фахівець широкого профілю вміє генерувати цікаві, влучні тексти, що описують продукт, привертають увагу потенційних покупців до нього та залучають до довготривалої співпраці з компанією. Професія підходить тим, хто вміє думати масштабно, опрацьовувати різноманітну інформацію та любить багато писати.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)