Емоційний маркетинг кави Gemini

Блог106

Напій, який бадьорить зранку та підіймає настрій, полюбляють майже всі дорослі люди. Вони цінують каву за неймовірний аромат та терпкий, яскравий смак. У світі є багато брендів, які поставляють майбутній напій у вигляді цілих або молотих зерен, гранул і капсул. Серед українських марок заслуговує на увагу компанія Gemini. Вона працює на ринку країни понад 20 років.

Емоційний маркетинг кави Gemini

Навіщо потрібен емоційний маркетинг

З 2017 р. компанія розширила сферу діяльності. Крім гуртових продажів, вона почала займатися роздрібними. З цього моменту кава Gemini збільшила обсяг реалізації в 5,5 раза. Бренд зробив ставку на емоційних зв'язок зі споживачем:

  1. стає спонсором телевізійної передачі;
  2. проводить акції в роздрібній торгівлі;
  3. запускає конкурси в соціальних мережах.

Щодня у світі випивається понад 2,25 млрд чашок кави. Але, попри високий попит, залишатися запитаним на ринку брендом досить непросто. Емоційний зв'язок – це найсильніший аргумент на користь лояльності. Він уособлює компанію, надає сенс взаємодії з нею, формує спільні моменти. Так кожен раз придбання товару стає подією.

Точки продажу та рекламні компанії

Першим кроком емоційного маркетингу стало відкриття вуличних точок продажу кави. Тут важливі аспекти розташування та оформлення місця, де можна придбати гарячий напій з собою. Але компанія пішла далі. Професійні курси навчання барист надали впевненості, що в точках реалізації буде подаватися смачний напій, зварений згідно з правильною технологією. Продаж готової кави значно збільшив дохід компанії.Далі бренд Gemini став спонсором телепрограми «Страсті за Ревізором». Така рекламна компанія, націлена на певну аудиторію, гарантувала високий результат охоплення користувачів по всій країні. Передачу дивилися власники кафе, активні відвідувачі закладів харчування, тож бренд набував популярності.

Акції та конкурси

Серед інструментів емоційного маркетингу гарний відгук аудиторії забезпечують різні заходи. Компанія Gemini зробила ставку на конкурси в інтернеті та акції в роздрібній торгівлі. Людям запропонували зняти ролик зі своєю історією перемоги. За умовами конкурсу, вона має бути пов'язана з кавою. Цей захід усім сподобався, учасники активно виставляли сюжети, голосували, розповсюджували контент у соціальних мережах. Переможці отримали подарунки – від пакунка кави до кавомашини.Тоді як в інтернеті проводилися конкурси, на полицях магазинів стартували акційні пропозиції. Зараз придбати каву Gemini можна не тільки в стаціонарних точках продажу, але й на сайті Maudau. Взагалі, завдяки емоційному маркетингу в компанії з'явилося багато нових підписників, у декілька разів зросла кількість звернень через інтернет, збільшився обсяг роздрібних продажів.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)