Найкращі міді клавіатури Alesis: топ моделей для досвідчених музикантів

Блог592

Які міді клавіатури Alesis користуються найбільшою популярністю серед музикантів та продюсерів? Насправді, список чималенький, адже саме цей бренд є одним з найважливіших на вітчизняному ринку, завдяки дуже вигідному поєднанню якості та вартості. І тим не менше, фахівці інтернет-магазину Музлайн склали короткий топ найкращих моделей.

Найкращі міді клавіатури Alesis: топ моделей для досвідчених музикантів

Цей рейтинг допоможе вам зорієнтуватися в асортименті і вибрати найкраще рішення під ваші задачі та творчість.

Alesis QMINI

Найпростіша та найдоступніша модель актуального каталогу клавішних контролерів. І хоча вона вписується в параметри компактної домашньої клавіатури, її функціонал дивує практично повною відсутністю рамок та обмежень. Зручна і проста у використанні ця клавіатура ще й вирізняється демократичним вартістю, що робить її вибором номер один для сотень музикантів з когорти професіоналів і початківців.

Alesis VI61

Найпомітніша модель бренду, яка сполучає в собі високу якість в усіх проявах користування, та прекрасний дизайн, який дозволяє адаптувати цю клавіатуру практично до будь-якого робочого середовища. Вона чудово справляється зі своїми задачами як в студії або продакшні, так і на концертному майданчику або в домашніх умовах, ідеально функціонує без спеціальної адаптації та підготовки. За своєю вартістю це не найдешевша клавіатура, але вкладаючись у її придбання, ви закривайте питання з якісним та функціональним контролером на найближчі кілька років.

Alesis V25 MKII

Відносно недорога клавіатура, яка добре підійде початківцям і любителям. За функціоналом вона майже не відрізняється від повноцінних професіональних моделей, але коштує значно дешевше за рахунок більш прозаїчного дизайну та не великого набору додаткових регуляторів та опцій.

Alesis Q49 MK2

Цю модель можна сміливо назвати бестселером бренда, адже вона є найбільш продаваною як серед виробів компанії, так і у своїй категорії порівняно з іншими виробниками. Вона має зручну клавіатуру, яка дозволяє виконувати складні музичні партії, зручний набір контролерів та регуляторів на які можна навішувати додаткові ефекти для обробки звуку в реальному часі. Це прекрасний вибір для живих виступів, а також для повсякденної роботи.

Alesis VI49

Прекрасна міді клавіатура для професійної роботи в студії та на концертному майданчику. Ідеально пристосована для вирішення складних творчих задач та обробки широкого потоку даних.

Найкращі міді клавіатури Alesis: топ моделей для досвідчених музикантів – 2

В комплекті має програмні елементи, які за відгуками фахівців інтернет магазину Muzline та досвідчених користувачів, стають в нагоді та спрощують деякі аспекти роботи.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)