Кощій Безсмертний

***
Переглянуто: 2999Відгуки: 0
Галерея казкових героїв

Кощій Кощійович Безсмертний

Ім'я: Кощій.

По-батькові: Кощійович.

Прізвище: Безсмертний.

Дата народження: часи чаклунства та небачених бенкетів.

Рід занять: чаклун.

Адреса проживання: царство, яке зберігає свою таємницю вже не одне століття.

Трішки про Кощія

Про народження і життя Кощія, на жаль, відомо досить мало. Але, знаємо одне – цей харизматичний чоловік користувався надзвичайною популярністю серед дівчат у юнацькі роки. Проте, час іде, змінюється світ, смаки, зовнішність, але звички залишаються. Саме цей фактор вважається головним у характеристиці Безсмертного, адже більшість характеризує його, як злого чарівника, який викрадає красунь і навіки ув'язнює їх у своєму "неземному" царстві.Розкішні апартаменти Кощія - привід для чималих заздрощів.

Але, насправді, це гостинний чоловік, який досить часто робить надзвичайно великі та смачні бенкети, запрошуючи на них заморських гостей, в тому числі і красунь.

Отже, судження про те, що він ніби запроторює молодиць у свої темниці є досить хибним, адже, відвідавши бенкети Безсмертного, красуні самі просто не в змозі залишити це прекрасне місце.

Будь ласка, залиште свій відгук!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Відгук буде опублікований після перевірки модератором :)

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)