Як вибрати подарункову книгу?

***
Переглянуто: 1234Відгуки: 0
Цікаві статті

Кращим подарунком, як і раніше, залишається книга. Щоб стати ідеальним подарунком, вона повинна віддзеркалювати розуміння, інтереси і смаки того, кому призначена. Вибір правильної книги - справжнє мистецтво, яке не терпить поспіху. Видавці і такі книгопродавці як бренд Майбук розроюбили перелік корисних порад, спираючись на факти і досвід продажів. Вони допоможуть вам зробити правильний вибір.

Для завзятих читачів

Ці люди обов'язково оцінять ваш подарунок належним чином. Але з ними складно, оскільки вони найбільш проникливі і завжди знають, що їм подобається. Тому варто заздалегідь ознайомитися з їх книжковою полицею, щоб порадитися з професіоналами, опираючись на жанри, які вони люблять читати.

Як вибрати книгу для подарунка

Для випадкових читачів

Збірки оповідань ідеальні для цієї групи людей. Їх можна знайти в будь-якому з відомих жанрів. Це позбавляє від проблем з пошуком книг, які подобаються випадковим читачам. Вони зможуть «ковтати» по кілька сторінок в день і нічого не втратять, зробивши між розповідями перерву в один або два місяці.

Для "не читачів"

Цим людям книги нагадують про уроки фізики або хімії в середній школі. Вони судять про їх вміст по обкладинці. Тому замість пошуку популярних романів і новел, зосередьтеся на відповідних ілюстрованих виданнях або кулінарних книгах. Перші приголомшливі самі по собі, а другі - тому, що всім треба їсти.

Де кращий вибір?

Купити книгу в Україні для подарунка можна на сайті MyBook, де знайдеться ідеальний варіант для кожного читача. У цьому книжковому Клондайку є все: і навчальна, і наукова, і релігійна, і художня література. Ви легко підберете тут подарунок для будь-якого випадку.

Яку книгу вибрати для подарунка

День народження у шефа або колег? Вибирайте розкішні подарункові видання, що збігаються з їх захопленнями. Цим ви підкреслите власний інтелект, духовність і розуміння інтересів людей, що оточують вас на роботі.

Шукайте подарунок для чоловіка? Біткоіни, інстаграм, поп-арт, футбол, анатомія людини - які слова резонують з ним? І не забувайте про красу оформлення - важливий критерій вибору подарункових книг.

Вибираєте презент для жінки? Не обов'язково обмежуватися сентиментальними романами. Зверніть увагу на книги з наведення порядку з мінімальними зусиллями або на модний образ життя в скандинавському стилі hygge.

Наближається день народження дитини? Бернард Шоу радив «ніколи не давати дітям книги, які ви самі не стали б читати». Вам доведеться зробити нелегкий вибір:

  • знайомство дошкільнят з динозаврами;
  • поради для дівчаток середнього віку;
  • вивчення шифрів, кодів та криптографії;
  • майже все про роботу пожежників;
  • подорож у світ слів;
  • або пригоди численних казкових героїв.

Американський поет Стрікленд Джіллілан говорив: «У вас можуть бути мільйони, шкатулки з коштовностями і скрині з золотом. Але ви не можете бути багатшими мене - у мене була мама, яка читала мені ». Даруйте книги, їх ніколи не буває багато.

Будь ласка, залиште свій відгук!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Відгук буде опублікований після перевірки модератором :)

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)