Цікаве для дбайливих батьків

***
Переглянуто: 1477Відгуки: 0
Цікаві статті

Коли на світ з'являється довгоочікуваний малюк - батьки в перші дні буквально не спускають з нього очей. Однак навіть у найуважнішої мами є й інші турботи. Їй потрібно прати, прибирати, прасувати, готувати їжу, мити посуд. І тут на допомогу батькам приходить радіоняня. Цей чудовий пристрій дає можливість чути, що відбувається в дитячій кімнаті.

Радионяня Моторола

Радіоняня для малюків значно спрощує турботу про малюка. Якщо він плаче, ви тут же дізнаєтеся про це за допомогою радіоняні. А якщо ви хочете ще й бачити дитину, щоб точно встановити причину плачу, то можете купити відеоняню http://www.forter.com.ua/videonyani/.

Радіоняня та відеоняня: можливості й додаткові функції

Прилади батьківського контролю пропонуються на ринку в широкому асортименті, відрізняючись наявністю різноманітних функцій і комплектацією. Приміром, ви можете купити радіоняню, або її відеоаналог не з одним, а з декількома додатковими пристроями. Це зручно, якщо у вашому будинку або квартирі багато кімнат. У якій би з них ви не знаходилися, видеоняня моторола дасть вам можливість спостерігати за малюком.

Видеоняня для наблюдения за ребенком

Ви також можете купити радіоняню, яка одночасно буде слугувати для дитини музичною скринькою або нічником http://www.forter.com.ua/baby-monitor/ .

Серед цифрових відеонянь молоді батьки віддають перевагу пристроям, які дають можливість двостороннього зв'язку. Почувши плач дитини, мама може сказати йому кілька ласкавих слів, або заспівати пісеньку. Іноді цього буває достатньо, щоб дитина заспокоївся.

Ви можете купити відеоняню, на якій можна відрегулювати гучність виклику і рівень чутливості.

Видеоняня Моторола

Відеоняня motorola також дає можливість… читати продовження на http://www.roditeli.ua/

Будь ласка, залиште свій відгук!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Відгук буде опублікований після перевірки модератором :)

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)