Цікаве для дбайливих батьків

Блог3338

Коли на світ з'являється довгоочікуваний малюк - батьки в перші дні буквально не спускають з нього очей. Однак навіть у найуважнішої мами є й інші турботи. Їй потрібно прати, прибирати, прасувати, готувати їжу, мити посуд. І тут на допомогу батькам приходить радіоняня. Цей чудовий пристрій дає можливість чути, що відбувається в дитячій кімнаті.

Радионяня Моторола

Радіоняня для малюків значно спрощує турботу про малюка. Якщо він плаче, ви тут же дізнаєтеся про це за допомогою радіоняні. А якщо ви хочете ще й бачити дитину, щоб точно встановити причину плачу, то можете купити відеоняню http://www.forter.com.ua/videonyani/.

Радіоняня та відеоняня: можливості й додаткові функції

Прилади батьківського контролю пропонуються на ринку в широкому асортименті, відрізняючись наявністю різноманітних функцій і комплектацією. Приміром, ви можете купити радіоняню, або її відеоаналог не з одним, а з декількома додатковими пристроями. Це зручно, якщо у вашому будинку або квартирі багато кімнат. У якій би з них ви не знаходилися, видеоняня моторола дасть вам можливість спостерігати за малюком.

Видеоняня для наблюдения за ребенком

Ви також можете купити радіоняню, яка одночасно буде слугувати для дитини музичною скринькою або нічником http://www.forter.com.ua/baby-monitor/ .

Серед цифрових відеонянь молоді батьки віддають перевагу пристроям, які дають можливість двостороннього зв'язку. Почувши плач дитини, мама може сказати йому кілька ласкавих слів, або заспівати пісеньку. Іноді цього буває достатньо, щоб дитина заспокоївся.

Ви можете купити відеоняню, на якій можна відрегулювати гучність виклику і рівень чутливості.

Видеоняня Моторола

Відеоняня motorola також дає можливість… читати продовження на http://www.roditeli.ua/


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)