Як швидко вилікувати кашель?

Блог660

Як швидко вилікувати кашель

Кашель – це симптом респіраторних захворювань, які потребують спеціального лікування. З цією проблемою прекрасно справляються лікарські засоби на основі трав. Наприклад, Бронхипрет, інструкція до якого фіксує всі показання і протипоказання до застосування препарату, показує хороші результати в лікуванні сухого і волого кашлю.

Опис препарату

Фармакологічна компанія «Біонорика» пропонує безліч лікувальних засобів рослинного походження, які допомагають справитися з кашлем. В асортименті виробника для жінок і чоловіків, дорослих і дітей присутні декілька препаратів наступних лікарських форм:

 • Сироп. Застосовується для дітей від 2 років. Має приємний смак і аромат. Присутній спеціальний мірний стакан, що спрощує дозування.
 • Таблетки. Підходять для дорослих і підлітків віком від 12 років. Для прийому таблетки запивають рідиною, не розжовуючи.
 • Розчин. Використовується для дітей від 6 років і дорослих. Для полегшення прийому краплі можна розводити в невеликій кількості рідини.

Інструкція до Бронхипрету чітко вказує схеми прийому препарату для кожної категорії хворих і додаткові застереження1 (можливість використання під час вагітності, поєднання з іншими засобами).

Склад Бронхипрету®

Для виготовлення лікарського засобу використовується унікальна комбінація фітоекстрактів:

 • Трава чебрецю. Має виражену противірусну дію і допомагає побороти запалення.
 • Листя плюща. Допомагає розрідити та вивести з організму мокроту, яка накопичилась в легенях і спричиняє напади кашлю2.
 • Первоцвіт. Пригнічує запальний процес в організмі та допомагає справитися з кашлем.

Подібне поєднання рослинної сировини позитивно впливає на функціонуванні респіраторної системи і допомагає справитися з бронхітом, ГРВІ, застудою та іншими подібними захворюваннями.

Як працюють ліки?

Використані в Бронхипрет® комбінації трав забезпечують йому наступну дію:

 • противірусну;
 • антибактеріальну;
 • секретолітичну (пришвидшується виведення мокроти);
 • протизапальну;
 • спазмолітичну (зменшується інтенсивність кашльових поштовхів).

Препарат має високу ефективність на всіх етапах захворювання. На початках розвитку ГРВІ засіб зменшує запалення і реплікацію вірусів3. Під час гострої фази Бронхипрет® полегшує відкашлювання і допомагає евакуювати густий слиз. На останньому етапі хвороби ліки усувають залишковий кашель і запальний процес в легенях.

Ефективність препарату доведена в ході наукових досліджень. Бронхипрет® включений німецький протокол лікування респіраторних захворювань.

Список літератури:

 1. Вилковыский Ф., Верткин А. Отхаркивающие, противокашлевые и антигистаминные препараты // Врач. – 2020. – № 9.
 2. Палеев Н.Р., Ильченко В.А. Хронический бронхит. // Болезни органов дыхания. / Под ред. Н.Р. Палеева. Киев, 2020.
 3. Котлуков В.К., Казюкова Т.В., Антипова Н.В. Терапия кашлевого синдрома при респираторных инфекциях у детей. – К.: Медицинский совет, 2017

Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)