IT-курси для дітей: який краще вибрати курс для підлітків

Блог2506

IT-курси для дітей: який краще вибрати курс для підлітків

Навчання програмуванню з дитинства дає можливість швидко отримати перспективну професію. Створення сайтів та ігор розвиває логічне та алгоритмічне мислення, вчить працювати у команді та досягати поставленої мети.

IT-курси підходять не лише школярам: деякі школи починають навчання з 4 років. Є повноцінні курси для занурення у професію та короткі інтенсиви для вивчення окремої теми.

Айти сфера сьогодні на піку популярності, адже програмісти заробляють значно більше ніж люди інших професій. Більшість батьків вважає, що захоплення дитини інтернетом, онлайн-іграми завдає лише шкоди. Звичайно, школярам небажано перебувати перед монітором понад дві години. Але якщо направити це захоплення у потрібне русло, ваша дитина може отримати перспективну професію ще у школі.

ІТ-курси для дітей: що можна вибрати

У IT-сфері є кілька напрямків, найпоширеніші — програмування та веб-дизайн. Вивчення програмування зазвичай починається зі знайомства з мовами. Вони відрізняються одна від одної, але база все ж таки загальна. Коли дитина освоює одну мову, зрозуміти інші їй буде легше. 

Мови програмування, яким навчають дітей та підлітків:

  • Scratch. Мова програмування ґрунтується на візуальній концепції, тому дитині буде цікаво та легко створювати власні ігри, інтерактивні історії. Починати вивчення можна з 7 років. Головне, щоб дитина вміла рахувати, писати та користуватися мишкою.
  • Python. Це універсальна мова, на якій можна створювати програми, ігри та навіть повноцінні сайти. Навчання здебільшого розпочинають з 10 років. У цей час дитина вже повинна знати ази математики та вміти користуватися комп'ютером.
  • Java. Мова програмування Java використовується для створення практично будь-якого сайту. Вона дозволяє покращити функціональність, додати анімацію, динамічні стилі, ігри. Непоганий варіант для вивчення з 10 років.
  • C++. Підійде підліткам, які прагнуть всерйоз розібратися у принципах програмування. Це набір команд, які дають змогу керувати комп'ютером на професійному рівні. Мова С++ досить складна, тому потребує гарної математичної бази. Рекомендується вивчати не раніше ніж з 11 років.

Для дитини важливо вибирати таку мову програмування, яка буде цікава та не надто складна. Це стане мотивацією для серйозних та ґрунтовних занять, а також відкриє перспективи у майбутньому.

Веб-дизайн – це напрямок для дітей, які захоплюються малюванням, мають творчий потенціал та гарний художній смак. За допомогою спеціальних програм вони навчаться створювати дизайн сайту, розробляти друковані рекламні матеріали. У цій професії більше творчості, вона добре оплачується та користується величезним попитом.

IT-курси для дітей: який краще вибрати курс для підлітків 2

IT-курси для підлітків: що краще вибрати

Заняття програмуванням — це написання коду, що вимагає від дитини посидючості та ​​дисципліни. Діти вчаться самостійно шукати інформацію, логічно та неординарно мислити, доводити справи до кінця. Діти знайомляться з алгоритмами, дізнаються, як їх застосовувати на практиці. Їм простіше буде даватися математика та інформатика у школі.

На курсах веб-дизайну діти дізнаються, як за допомогою Photoshop, Coreldraw, Frontpage, Dreamweaver переносити художні фантазії на екран монітору. Цей напрямок підійде тим, кому подобається дизайн та графіка, дятім які мріють стати художниками чи дизайнерами.  

При виборі IT-школи досконально вивчайте інформацію, не поспішайте йти туди, де ціни нижчі. Зверніть увагу на час створення школи — чим вищий професіоналізм та більший досвід, тим вірогідніше якісне навчання. Ось, наприклад, більше інформації про школу за посиланням https://juniorit.ua/

Перевірте наявність сертифікатів. Поцікавтеся, як організовано навчання — очно чи дистанційно, у групах чи по одному, за допомогою якого програмного забезпечення та за яким графіком. Обов’язково ознайомтеся з відгуки про IT-школу, краще шукати їх у чатах та на батьківських форумах.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)