Вплив смартфонів на розвиток дітей

Блог136

Вплив смартфонів на розвиток дітей

Навіть якщо гаджети заборонені у вашому класі, бо вони викликають залежність дітей від телефону – смартфони та планшети дійсно можуть полегшити навчання учнів та студентів вдома і в класі. Ці медіа-ідеї показують, як мобільні пристрої можуть стати корисними допоміжними засобами навчання та які поради щодо навчання можна дати учням використовуючи правила користування гаджетами.

Смартфони та планшети: завжди з вами – і напрочуд хороші навчальні посібники.

Той факт, що студенти, прив’язалися до своїх смартфонів і планшетів, звичайно, можна сприймати критично. Мобільні телефони впливають на підлітків, але саме через те, що молоді люди добре знайомі з пристроями та так активно використовують їх у вільний час, нові медіа виявляються розумними помічниками для кращого навчання.

Студенти особливо мотивовані та мають різноманітні можливості вивчати матеріал індивідуально та в ігровій формі. Ми зібрали вісім порад щодо творчого навчання. Надихайтеся – ви та ваші учні обов’язково придумаєте ще більше чудових ідей!

Вплив смартфонів на розвиток дітей – 2

Ігрові програми як відправна точка для навчання

Для успішного навчання – важливе позитивне ставлення. Той, хто змушує себе вчитися з внутрішнім небажанням, буде тільки мучити себе без потреби. Заохочуйте своїх учнів розпочинати навчальні блоки з гри на концентрацію. Замість того, щоб одразу починати зубрити, коли ви відчуваєте гостру відмову, виділіть 10 хвилин, щоб пограти в гру, яка вам найбільше подобається.

Судоку, пасьянс або шутер: під час гри учні очищають голову, стають сприйнятливими та набирають імпульс для навчання. Якщо у вас такий позитивний настрій, вам точно буде легше. Але будьте обережні: щоб учні не «застрягли» і від усього веселого зовсім не забули про навчання, найкраще використати таймер.

Використовуйте потокові сервіси

Deezer, Napster, Spotify, Apple Music або Google Play Music: Є багато музичних потокових сервісів, якими ваші учні, ймовірно, вже користуються. Шукайте списки відтворення за такими ключовими словами, як «Навчання», «Класика» або «Instrumental». Адже спокійна музика може стати гарним супроводом до навчання.

Якщо хочете, ви можете поділитися своїми улюбленими списками відтворення з класом або створити власні навчальні списки відтворення.

Нотатки та фотографії замість картотеки

Теоретично це звучить чудово: запишіть важливі формули або зміст, щоб ви могли повторювати їх у будь-який час і будь-де. На практиці, однак, картки зазвичай залишають на столі вдома, а навчання з ними не проводиться.

Усе виглядає зовсім по-іншому, коли учні зберігають маленькі нотатки у своїх смартфонах, оскільки більшість людей залишають вдома сніданок, а не свій iPhone 15 Pro Max https://estore.ua/ua/smartfony/apple-iphone-15-pro-max/. Ключові моменти та мнемоніки можна легко зберегти. Учні просто фотографують складніші формули чи рівняння. Це означає, що вони завжди мають під рукою свої «цифрові картотеки» і можуть швидко щось повторити в автобусі чи в коридорі.

Вплив смартфонів на розвиток дітей – 3

Спогади як голосові повідомлення

Звичайно, одним із варіантів є запис мнемоніки один раз, а потім її читання знову і знову. Якщо ви хочете додати ще один «канал», ви також можете використовувати смартфон як акустичний засоб навчання. Учні можуть легко записувати привабливі, корисні голосові повідомлення, а також додавати важливу інформацію чи кілька глибоких пояснень.

Груповий чат як навчальна група

Якщо у вас немає часу зустрітися з однокласниками в навчальній групі, ви можете скористатися медіа-чатами, такими як WhatsApp, з якими багато молодих людей все одно воліють спілкуватися. Студенти можуть легко уточнювати один одному невеликі питання щодо матеріалу, ставити один одному запитання або надсилати один одному голосові повідомлення, в яких вони пояснюють один одному зміст.

Створюйте власні навчальні меми

Меми – це зображення з короткими текстами, які швидко поширюються в Інтернеті та зазвичай викликають посмішку. Дивним фотографіям знаменитостей, дітей чи тварин або навіть ілюстрацій чи героїв мультфільмів надається новий контекст або кумедний поворот із прислів’ям.

Запропонуйте своїм учням створити власні маленькі навчальні меми. Якщо ви шукаєте «генератор мемів», ви знайдете багато нескладних варіантів. Неважливо, чи є у вас миле цуценя, яке декламує біноміальні формули, чи вдумливий динозавр, який розмірковує над важливим технічним терміном: творчості ваших учнів немає меж. Головне, щоб вони самі розуміли зв'язок і посміхалися. Проте учням слід зберігати меми лише в належних дозах для справді важливого вмісту – так вони матимуть найбільший вплив і фактично залишаться в їхній пам’яті.

Пошук інформації

Від формул до експериментів і порад для обговорення: на таких відеоплатформах, як YouTube, є навчальні відео майже на всі теми. Заохочуйте учнів шукати такі ілюстрації чи пояснювальні відео, щоб самостійно та різноманітно повторити і поглибити навчальний матеріал. Якщо хочете, ви, звісно, ​​можете самостійно зробити невеликі пояснювальні відео та поділитися ними з класом.

Вплив смартфонів на розвиток дітей – 4

Запис можливих рішень

Відео також чудово підходить для запису рішень, щоб їх можна було зрозуміти в будь-який час, навіть пізніше. Наприклад, коли учні розв’язують складний для них розрахунок, вони просто знімають все на iPhone 15 pro і «думають вголос». Це означає, що вони можуть зрозуміти хід думок і рішень у будь-який час, навіть через кілька тижнів, замість того, щоб сидіти в розгубленості перед власними розрахунками. В інших предметах, наприклад, вони можуть крок за кроком записувати важливі робочі послідовності або документувати для себе, як прийшли до певного висновку.

Ви можете просто дати навчальні поради учням усно або на невеликій листівці. Або ви можете спеціально пов’язати окремі ідеї з домашнім завданням. Що б ви не робили, заохочуйте студентів випробувати речі та перевірити їх, а також дозвольте їм повідомити про свій досвід. Зрештою, корисні поради щодо навчання виграють усі!

Де купити телефон для дитини?

Замовити iPhone 15 pro чи iPhone 15 Pro Max ви можете в магазині eStore. Кваліфіковані спеціалісти з задоволенням допоможуть з вибором та дадуть відповідь на будь-які питання з приводу функцій та гарантії.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)