Онлайн-курси польської мови

Блог164

Онлайн-курси польської мови

Польща – країна Європейського Союзу, яка охоче приймає як туристів, так і тих, хто прагне поїхати туди працювати. У цій країні створені максимально комфортні умови для життя і роботи, а Варшавський, Вроцлавський, Ягеллонський університети та інші вищі навчальні заклади популярні в абітурієнтів усього світу.

Чому варто вчити польську

Хороше знання мови допоможе, якщо ви:

  • Хочете навчатися за кордоном. Багато випускників українських шкіл обирають навчання в Польщі. Викладання в університетах ведеться англійською і польською, тому для комфортнішого перебування в країні абітурієнтам слід почати вивчати їх заздалегідь.
  • Плануєте переїзд до Польщі. Постійне проживання в країні практично неможливе без знання державної мови. Швидко адаптуватися в новому оточенні й успішно працевлаштуватися допоможуть курси – польська мова онлайн.
  • Мрієте подорожувати. Польща – країна з багатою історією, на території якої розташовані численні історичні пам’ятки (готичні ринки, старовинні замки хрестоносців, галереї, ротонди та ін.). Можливість вільно спілкуватися з місцевими жителями дає змогу не прив’язуватися до шаблонних туристичних маршрутів і подорожувати самостійно, а це набагато цікавіше.
  • Хочете розвивати свій бізнес. Уряд Польщі надає можливість вести бізнес на легальних засадах усім охочим. Однак без знання мови розпочати власну справу в країні дуже складно, адженеобхідно оформлювати документи й вести переговори з партнерами, а це краще робити самостійно, без перекладачів.

До того ж польською розмовляють не тільки в Польщі, а й у Литві, Чехії, Німеччині, Франції та інших європейських країнах.

Онлайн-курси польської мови – 2

Як вивчити польську мову

Хоча польська багато в чому схожа на українську, вона досить складна для вивчення, тому самостійні заняття можуть бути неефективними. Професійні онлайн курси польської мови дають змогу вільно спілкуватися вже за 4–6 місяців, до того ж навчатися можна просто з дому.

Міжнародна мовна школа Speak Up – найкраще місце для вивчення польської, англійської та інших іноземних мов для дорослих і дітей. До основних переваг Speak Up можна віднести унікальну методику навчання Blending Learning, завдяки якій студенти швидко досягають бажаних результатів, а також цікаві заняття з носіями мови і гнучкий графік, що дає змогу самостійно складати розклад занять.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)